Horúčavy sú tu! Ochlaď sa a doplň tekutiny!

Nie ste si istí celkovým stavom svojej klimatizácie? V BestDrive Vám ju skontrolujeme a postaráme sa o jej odborný servis!

Zverte svoju klimatizáciu odborníkom v BestDrive a užite si leto v pohode!

 

Príjemná klíma vo vozidle zvyšuje pozornosť vodiča a prispieva k bezpečnému dojazdu do cieľa.

Ak vlastníte vozidlo vybavené klimatizáciou, je dôležité dbať na jej správny výkon a funkciu, predovšetkým v letnom období, kedy je jej používanie najfrekventovanejšie. To však vyžaduje pravidelný, odborný servis, ktorý Vám práve ponúkame v podobe akčných ponúk na servisné služby spojené s údržbou klimatizačného systému vo vozidle. Využitie tejto akčnej ponuky Vám pomôže zvýšiť bezpečnosť a komfort pri Vašom letnom cestovaní.

Výhody servisu klimatizácie v BestDrive 

Využite našu akčnú ponuku a objednajte sa online k realizácii uvedených služieb, 

Cena 27€ je akčná cena platná pre údržbu klimatizácie s chladivom R134a / Cena 49,99€ je akčná cena platná pre údržbu klimatizácie s chladivom HFO1234YF

Údržbu klimatizácie s chladivom R134a robíme na všetkých našich pobočkách. Údržbu novších vozidiel, ktoré sú vybavené klimatizačným systémom HFO1234YF, je možné urobiť iba na vybraných pobočkách.

Pokiaľ chcete využiť niektorú z našich akčních ponúk, kontaktujte prosím pobočku BestDrive vo Vašej blízkosti. Kontakty nájdete tu

 

Zoznam pobočiek vykonávajúcich servis klimatizácie na vozidlách s chladivom HFO1234YF:

  • Bratislava - Panónska
  • Levice
  • Michalovce 

Dezinfekcia klimatizácie je neoddeliteľnou súčasťou pravidelnej starostlivosti o klimatizačný systém vozidla.

Výparník je živnou pôdou pre rôzne mikróby a baktérie a tiež zdrojom zápachov vo vozidle, preto je nevyhnutné vykonať jeho dezinfekciu.

Odporúčaná je taktiež výmena kabínového/peľového filtra, ktorý má za úlohu filtrovať vzduch vháňaný do kabíny vozidla. Príďte do BestDrive a vyskúšajte najúčinnejšiu mikrobiologickú dezinfekciu interiéru ozónom O3. Dezinfekcia klimatizácie ozónom spočíva v dezinfekcii kompletného systému klimatizácie a celého interiéru vozidla.

KONIEC vírusom, baktériám, plesniam, roztočom, alergénom.

KONIEC nepríjemným zápachom.

Tešíme sa na stretnutie s Vami a prajeme Vám leto plné slnka a pohodu na cestách!

Váš BestDrive tím

Akčná ponuka platí pre členov Klubu BestDrive od 20.5.2020 do 30.6.2020 na pobočkách servisnej siete BestDrive. Uvedené akčné ceny platia na osobné, SUV a VAN vozidlá. Všetky uvedené ceny sú v € vrátane DPH. Služba Kontrola klimatizácie zahrnuje test funkčnosti klimatizácie. Služba Údržba klimatizácie zahrnuje: preverenie funkčnosti a účinnosti klimatizácie, recykláciu a doplnenie chladiva, test tesnosti systému. Cena nezahrnuje spotrebovaný materiál – chladivo. Služba Dezinfekcia klimatizácie ozónom zahrnuje: dezinfekciu výparníka klimatizácie, vetracích kanálov a celého interiéru vozidla ozónom. Cena nezahrnuje výmenu peľového filtra. Ceny a zľavy sú garantované len na pobočkách servisnej siete ContiTrade Slovakia s.r.o., pre partnerov siete BestDrive je ponuka nezáväzná.