klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Aktuality

Dodnes sme boli Pneubox, odteraz sme Vaša nová sieť BestDrive!

Vítame Vás na našej novej webovej stránke BestDrive. Webová stránka bola vytvorená predovšetkým pre stálych i nových zákazníkov autoservisnej a pneuservisnej siete BestDrive, pôvodne známej pod značkou Pneubox.

 

Sme presvedčení, že si náš nový web získa svojich fanúšikov, ktorých bude pravidelne informovať o novinkách vo svete pneumatík, a zároveň Vám poskytne podporu v prípade, že budete pre Vaše vozidlo potrebovať autoservisný alebo pneuservisný výkon.

Celá sieť BestDrive sa teší na možnosť poskytnúť Vám prvotriednu podporu na Vašich cestách. Pretože na bezpečnosti Vás i Vašich blízkych nám záleží.

ContiGarant = TOP garancia pre Vaše nové pneumatiky Continental

Stalo sa Vám, že ste pneumatiku pár týždňov po jej zakúpení mohli po menšej nehode vyhodiť? Poznáte, aké to je, keď kúpite nové pneumatiky a do pol roka chytíte na jednej z nich defekt? 

Tieto nepríjemnosti Vám vyrieši TOP garancia spoločnosti Continental! Svoje nové pneumatiky budú prvý rok ich života chránené najlepšou garanciou na trhu s pneumatikami..

 

Navštívte: www.contigarant.sk

ContiGarant je najlepšia rozšírená záruka a garančný program spoločnosti Continental pre majiteľov osobných, SUV a 4x4 pneumatík značky Continental. V prípade neopraviteľného poškodenia pneumatík, pri dodržaní stanovených podmienok, garantuje spotrebiteľovi vrátenie plnej nákupnej ceny pneumatík.

 

Vzťahuje sa na osobné, SUV a 4x4 bezdušové pneumatiky značky Continental. V prípade neopraviteľného poškodenia, ako je napr. roztrhnutie bočnice pneumatiky o cudzí predmet, poškodenie o obrubník, prepichnutie väčšieho priemeru, prerazenie pneumatiky atď., uplatnite výhody programu ContiGarant a pomocou jednoduchých krokov získajte späť peniaze za poškodené pneumatiky.

Platí od 1. 9. 2016 na pneumatiky kúpené a obuté u vybraných predajcov a vo vybraných servisoch pri minimálnej zostatkovej hĺbke dezénu 4 mm u letných aj zimných pneumatík.

 

ContiGarant je možné uplatniť v priebehu 12 mesiacov od dátumu prvého obutia pneumatiky na vozidlo spotrebiteľa.

Program sa vzťahuje na zákazníkov, ktorí vykonajú úhradu tovaru a služieb na mieste vrátane daňových dokladov s dobou splatnosti do 5 dní.

Prevádzka Bratislava - Polianka obmedzenie provozu 4. 10. 2017

Vážení zákazníci, dňa 4. októbra 2017 bude servis BestDrive v Bratislave na ulici Polianky otvorený len do 12:00 hod. Po 12:00 hod bude z technických príčin zatvorené.

Naše služby môžete na našej prevádzke využiť v iných dňoch v zmysle otváracích hodín.

Ďakujeme za pochopenie.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear