klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Aktuality

Prevádzka Partizánske zrušená.

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vám oznámiť, že od 14. decembra 2019 bude trvalo uzatvorená pobočka BestDrive Partizánske. Posledný deň predaja je 13. decembra 2019.

Naše služby môžete využit na najbližších pobočkách BestDrive Topoľčany a BestDrive Bojnice.

 

Ďakujeme za pochopenie.

Dodnes sme boli Pneubox, odteraz sme Vaša nová sieť BestDrive!

Vítame Vás na našej novej webovej stránke BestDrive. Webová stránka bola vytvorená predovšetkým pre stálych i nových zákazníkov autoservisnej a pneuservisnej siete BestDrive, pôvodne známej pod značkou Pneubox.

 

Sme presvedčení, že si náš nový web získa svojich fanúšikov, ktorých bude pravidelne informovať o novinkách vo svete pneumatík, a zároveň Vám poskytne podporu v prípade, že budete pre Vaše vozidlo potrebovať autoservisný alebo pneuservisný výkon.

Celá sieť BestDrive sa teší na možnosť poskytnúť Vám prvotriednu podporu na Vašich cestách. Pretože na bezpečnosti Vás i Vašich blízkych nám záleží.

Prevádza BestDrive Poprad na novom mieste!

Presťahovanie prevádzky Poprad.

Vážený zákazníci,

prevázdku BestDrive Poprad sme presťahovali na nové miesto. Od 24. apríla 2019 sídli táto prevádzka na adrese: Teplická cesta 3979, 058 01 Poprad – Veľká (vedľa predajne Empiria Poprad).

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear