FRANCHIZA

BestDrive je globálna prémiovou obchodnou značkou spoločnosti Continental - a jedinou Continental - váš silný a skúsený partner. Obchodnou značkou servisu automobilov a pneumatík zastúpenou na všetkých piatich kontinentoch. Naši držitelia franšízovej licencie majú prospech z úzkeho vzťahu značky BestDrive so spoločnosťou Continental a spoločných hodnôt, ktoré zdieľajú, ako sú bezpečnosť výrobkov a dôvera v poskytované služby. Držitelia franšízovej licencie BestDrive majú ďalej kompletný prístup k jedinečnému portfóliu produktov spoločnosti Continental.

mapa

Spoločne so značkou BestDrive ktorej moto je myslieť globálne - konať lokálne má za cieľ prispôsobiť sa na miestne a individuálne potreby. Spoločne so značkou BestDrive vám ponúkame naše dlhoročné obchodné know-how a osvedčený obchodný koncept, ktorý je založený na viac ako 25 rokoch skúseností vo viac ako 15 krajinách s viac ako 1000 držiteľovi franšízovej licencie a 700 pobočkami v regióne EMEA. *

* Obchodné región zahŕňajúci Európu, Stredný východ a Afriku.

BestDrive ponúka viac než akákoľvek iná obchodná značka pre pneumatiky. Obchodné balíček BestDrive je navrhnutý tak, aby zvýšil dôležitosť vášho podniku - a aby došlo k spojeniu našich síl a na zvýšenie tvorby pridanej hodnoty pre všetky zúčastnené strany. Obchodné program BestDrive je podporovaný tímom expertov a jeho dynamika je založená na skutočnom zápalu pre poskytovanie výnimočne skvelých služieb. Jeho 3 piliere pokrývajú všetky aspekty obchodných operácií súvisiacich s pneumatikami, pričom ponúkajú udržateľný finančný a obchodný model. Tento model umožňuje implementovať obchodné riešenia, ktorá veľmi zvýši spokojnosť vašich zákazníkov. Dôraz na zákazníka podporený dlhodobým finančným modelom je kľúčom úspechu značky BestDrive .

P Zahŕňa všetky kroky súvisiace s nákupom výrobkov, ako sú definície ponuky kľúčových produktov, výber dodávateľov, všeobecné obchodné podmienky, objednávacie a logistické procesy atď.

O Obsahuje franšízovej služby, ktoré asistujú držiteľom franšízovej licencie BestDrive, pokiaľ ide zaistenie efektivity procesov výstupov a nástrojov podpory riadenia. napríklad ide o ponuku rozsiahleho programu školení a riadenia kvality, ktoré zaisťujú stálu úroveň vysokej kvality služieb v rámci celej siete značky BestDrive.

S Sa týka rôznych spôsobov zvýšenia úspešnosti predaja výrobkov a služieb. Cieľom je nárast objímem nových zákazníkov, minimalizácia úbytku súčasných zákazníkov a maximalizácia predajov na zákazníka.

mapa

Pre akékoľvek otázky nás neváhajte kontaktovať. Využite k tomu náš kontaktný formulár.