klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Blog

Bestdrive.sk
jazdené pneumatiky, staré pneumatiky, výmena pneumatík

Nízke ceny jazdených pneumatík často zvádzajú neskúsených vodičov k šetriacim opatreniam. Prečo kupovať nové gumy za 60 €/kus, keď môžete mať jazdenky za 10 €/kus? Poďme sa pozrieť na možné riziká, ale i na prípady, kedy sú jazdené pneumatiky skvelou voľbou.

Bestdrive.sk

Možno práve teraz. Ak ste nedávno nekúpili nové auto alebo nevymieňali pneumatiky, je veľmi pravdepodobné, že nastal pravý čas na realizáciu tejto zmeny. Pneumatiky sú spotrebný tovar. Kedy treba zvážiť ich výmenu a znížiť tak riziko nebezpečnej nehody?

Bestdrive.sk

Presné nastavenie svetiel je dôležité z hľadiska bezpečnosti cestnej premávky a našej ochrany pred problémami na STK. Bez dobre nastavených svetiel technickou kontrolou neprejdete a nikto to tam za vás nespraví. Nepodceňujte nastavenie svetiel a ušetrite si nervy aj čas.

Bestdrive.sk

Dezén pneumatiky je často podceňovaná záležitosť. Vodiči jazdia na tých istých pneumatikách aj 10 rokov. Pri takomto opotrebovaní dezén nespĺňa zákonom stanovené rozmery a bezpečnostné predpisy. Pozrime sa spolu na dezén zo všetkých strán.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear