klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Blog

Bestdrive.sk

Kúpili ste si auto svojich snov, či už nové alebo jazdené, užívate si jazdu, ale neviete, kedy máte povinnosť absolvovať pravidelnú technickú kontrolu (v skratke STK)? Prípadne viete, že vás čoskoro čaká, ale neviete, ako prebieha a na čo predtým myslieť? Čítajte ďalej.

Bestdrive.sk

Svet je plný odpadu a k zlepšeniu tohto stavu neprispieva ani zodpovednosť niektorých majiteľov motorových vozidiel. Staré pneumatiky sú odpad, ktorý nepatrí do mestského kontajnera, ale ani do krovia medzi dedinami. Ako ich môžete využiť doma a kde sa ich viete legálne zbaviť?

Bestdrive.sk

Parkujete častejšie v servise ako pred domom? Zrejme ste podcenili starostlivosť o auto. Auto je komplexný organizmus, ktorý vyžaduje pravidelné prehliadky. Myslíte si, že väčšinu z nich zvládnete aj doma? Pozrime sa, na čo by ste si mali dať pozor.

Bestdrive.sk

Chystáte sa na dovolenku s vlastnou dopravou? Plavky zbalené, cestovné poistenie uzavreté... a auto v katastrofálnom stave. Umytie wapkou v tomto prípade zrejme nepomôže. Prečítajte si, ako treba pripraviť auto pred odchodom do zahraničia.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear