klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Blog

Bestdrive.sk

Chystáte sa na dovolenku s vlastnou dopravou? Plavky zbalené, cestovné poistenie uzavreté... a auto v katastrofálnom stave. Umytie wapkou v tomto prípade zrejme nepomôže. Prečítajte si, ako treba pripraviť auto pred odchodom do zahraničia.

Bestdrive.sk

„Zostať kolesami dole“ je heslo nejedného šoféra, kamionistu i motorkára. Bezpečné absolvovanie cesty však závisí od mnohých faktorov. Za väčšinu z nich nesieme zodpovednosť sami. Na čo by ste mali myslieť pred jazdou a počas nej? Držte sa našich siedmych tipov a minimalizujte počet rizikových situácií na cestách. 

Bestdrive.sk

Aj keď sa to na mnohých miestach Slovenska ešte nezdá, jar je v plnom prúde. Občasné snehové prehánky a výkyvy teplôt nám naznačujú, že máme s prezutím ešte pár dní počkať. Vďaka tomu môžeme objektívne zhodnotiť stav našich letných pneumatík a pripraviť sa na letnú sezónu.

Bestdrive.sk

Každý vie, na čo slúži starý známy hever. Viete však, ako ho máte používať? Pozrite sa spolu s nami, ako zdvihnúť auto bez toho, aby sme odtrhli plasty alebo prederavili olejovú vaňu.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear