klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Blog

Bestdrive.sk

Aj keď sa to na mnohých miestach Slovenska ešte nezdá, jar je v plnom prúde. Občasné snehové prehánky a výkyvy teplôt nám naznačujú, že máme s prezutím ešte pár dní počkať. Vďaka tomu môžeme objektívne zhodnotiť stav našich letných pneumatík a pripraviť sa na letnú sezónu.

Bestdrive.sk

Každý vie, na čo slúži starý známy hever. Viete však, ako ho máte používať? Pozrite sa spolu s nami, ako zdvihnúť auto bez toho, aby sme odtrhli plasty alebo prederavili olejovú vaňu.

Bestdrive.sk

Pamätáte si na ten moment, keď ste začuli podozrivý zvuk a po zastavení pri krajnici ste zistili, že vaše auto klesá v sprievode tajomného syčania? V tej chvíli ste si uvedomili, že opraviť defekt doma na kolene nebol práve najlepší nápad a rezervu treba mať vždy nafúkanú. Ako oprava defektu rozhoduje o ďalšom živote kolies?

Bestdrive.sk

A máme tu opäť jar! Nie, nie je to vtip. Minimálne v plánovaní jarných prázdnin. Tento rok viac než kedykoľvek predtým budú jarné prázdniny viac pripomínať Vianoce, pretože pani zima je na sneh neobvykle štedrá a rozdáva aj v našich zemepisných šírkach! Pokiaľ so svojimi deťmi vyrážate na lyže, bude sa Vám hodiť pár tipov a informácií. A pretože sme servisná sieť BestDrive, pôjde samozrejme o tipy viac, či menej súvisiace s autami a prípravou na cestu.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear