klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Blog

Bestdrive.sk

Svet je plný odpadu a k zlepšeniu tohto stavu neprispieva ani zodpovednosť niektorých majiteľov motorových vozidiel. Staré pneumatiky sú odpad, ktorý nepatrí do mestského kontajnera, ale ani do krovia medzi dedinami. Ako ich môžete využiť doma a kde sa ich viete legálne zbaviť?

Bestdrive.sk

Parkujete častejšie v servise ako pred domom? Zrejme ste podcenili starostlivosť o auto. Auto je komplexný organizmus, ktorý vyžaduje pravidelné prehliadky. Myslíte si, že väčšinu z nich zvládnete aj doma? Pozrime sa, na čo by ste si mali dať pozor.

Bestdrive.sk

Chystáte sa na dovolenku s vlastnou dopravou? Plavky zbalené, cestovné poistenie uzavreté... a auto v katastrofálnom stave. Umytie wapkou v tomto prípade zrejme nepomôže. Prečítajte si, ako treba pripraviť auto pred odchodom do zahraničia.

Bestdrive.sk

„Zostať kolesami dole“ je heslo nejedného šoféra, kamionistu i motorkára. Bezpečné absolvovanie cesty však závisí od mnohých faktorov. Za väčšinu z nich nesieme zodpovednosť sami. Na čo by ste mali myslieť pred jazdou a počas nej? Držte sa našich siedmych tipov a minimalizujte počet rizikových situácií na cestách. 

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear