klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

BestDrive Roadshow: Oáza pre motoristov putuje po Slovensku.

Blog Article

Odborníci na autoservis a pneumatiky z BestDrive prichádzajú až k vám. Rovno pred vami predvádzajú svoje umenie. V deviatich slovenských mestách ponúka naša Roadshow kontrolu bezpečnosti vášho vozidla priamo na mieste. Zadarmo skontrolujeme stav autobatérie, geometriu vozidla, stav pneumatík či brzdovú kvapalinu.


BestDrive patrí k slovenskej sieti autoservisov a pneuservisov, ktoré sú priamou súčasťou nemeckého koncernu Continental. Na trhu pôsobíme už vyše 31 rokov. Našou špecialitou je predaj pneumatík popredných značiek Barum, Matador, Bridgestone, Goodyear, Continental a Uniroyal. Okrem toho poskytujeme aj autoservisné či pneuservisné služby. Bez problémov sa postaráme o vaše osobné auto, SUV, nákladné vozidlo či rôzne stavebné a agro stroje.

 

Tento rok by sme vám naše umenie chceli predviesť priamo vo vašom meste. Naša oáza pre motoristov sa predstavuje v podobe BestDrive Roadshow.

Kde nás nájdete?

Po Roadshow v Spišskej Novej Vsi sme sa 25. mája presunuli do Martina a čakali sme vás pri obchodom dome Tesco. Pri Tescu sa vidíme aj 8. júna v Nitre. Východniari nás môžu očakávať 15. júna v areáli obchodného centra Eperia Shopping Mall v Prešove. 22. júna sa vidíme v Prievidzi pri OC Korzo a naša púť sa zavŕši v Bratislave, kde sa BestDrive Roadshow predstaví 29. júna.

Čo vám ponúkame?

Program BestDrive Roadshow začína o deviatej hodine a bez prestávky potrvá až do osemnástej. Našim hlavným cieľom je apelovať na bezpečnostnú stránku vozidiel. Odborný personál BestDrive je k dispozícii, aby priamo na mieste skontroloval vaše auto, a to úplne zadarmo.

 

Naši technici sa pozrú na nastavenie geometrie vášho vozidla, pričom kontrola potrvá iba 5 minút. Potom skontrolujú brzdovú a chladiacu kvapalinu. Venujeme sa aj tlaku a stavu pneumatík vášho auta a skontrolujú aj stav autobatérie.

Prečo využiť naše služby?

Mnoho vodičov pri každodennom zhone zabúda na základnú kontrolu svojho auta. Tým vystavujú nebezpečenstvu nielen seba, ale aj svojich pasažierov a iných účastníkov cestnej premávky. Nie každý deň máte možnosť, aby sa na vaše auto pozrel tím skúsených odborníkov a za svoje služby od vás nežiadal ani cent.

 

Mesiace máj a jún sú ideálne na kontrolu auta aj z dôvodu, že sa blíži čas dovoleniek. Ak patríte k tým, ktorí na prepravu za oddychom využijú vlastné vozidlo, mali by ste spozornieť o to viac. Návšteva našej BestDrive Roadshow vám môže pomôcť vyhnúť sa nepríjemnostiam, odhaliť závažné bezpečnostné nedostatky vášho auta a ponúknuť kvalitné riešenie včas.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear