klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

BEZPEČNE NA ZIMNÚ DOVOLENKU

BEZPEČNE NA ZIMNÚ DOVOLENKU

Servisná prehliadka vozidla

 

So začiatkom kalendárneho roka prichádza nová motoristická sezóna, v ktorej Vám chceme aj naďalej ponúkať naše služby. Je logické, že i v tomto období je potrebné venovať Vášmu vozidlu starostlivosť, predovšetkým v prípade, že sa chystáte na zimnú dovolenku.

 

A pretože zima kladie na Vaše vozidlo zvýšené nároky, pri špeciálnej zimnej prehliadke sa zameriame predovšetkým na:

 

- kontrolu stavu autobatérie

 

- kontrolu bodu tuhnutia chladiacej kvapaliny

 

- kontrolu funkčnosti osvetlenia vozidla

 

- kontrolu stavu stieračov a ostrekovačov

 

- kontrolu stavu brzdového systému

   (vrátanie merania brzdovej kvapaliny)

 

- kontrolu hladiny motorového oleja

 

Poznáme potreby vodiča, rozumieme Vášmu vozidlu a vieme sa postarať o to, aby Vám plne slúžilo za všetkých okolností. Odborné meranie a kontroly dôležitých systémov Vášho vozidla môžu predísť hlavne drahým opravám. Súčasne Vám ponúkame možnosť odstránenia zistených nedostatkov. A to buď okamžite alebo po dohode vo Vami zvolenom termíne. Samozrejme ako členovia Klubu BestDrive máte nižšie ceny služieb aj náhradných dielov.

 

PRÍSLUŠENSTVO za akčné ceny!

 

Z pestrej palety produktov Vám ďalej môžeme ponúknuť snehové reťazy PEWAG, autobatérie VARTA, zimné pneumatiky rozličných značok za atraktívne ceny alebo stierače Continental so zľavou 25%. Bližšie informácie o ponuke a cenách získate na pobočkách BestDrive.

 

 

Akčná ponuka platí pre členov klubu BestDrive do 29. 2. 2020 na pobočkách servisnej siete BestDrive, ktorých prevádzkovateľom je spoločnosť ContiTrade Slovakia s.r.o. Uvedená cena je konečná vrátene DPH a nie je ju možné kombinovať s iným druhom zliav, ani s ďalšími akčnými ponukami. Naviac zimné príslušenstvo za akčné ceny. Ceny a zľavy sú garantované len na pobočkách spoločnosti ContiTrade Slovakia s.r.o., pre partnerov siete BestDrive je ponuka nezáväzná. Bližšie informácie týkajúce sa akcie získate od personálu na pobočke.

Vyhľadajte si cestu k najbližšej prevádzke
BEZPEČNE NA ZIMNÚ DOVOLENKU
continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear