klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

ZIMNÁ SERVISNÁ PREHLIADKA

ZIMNÁ SERVISNÁ PREHLIADKA

Komplexná prehliadka stavu dôležitých častí vozidla

 

So začiatkom kalendárneho roka prichádza nová motoristická sezóna, v ktorej Vám chceme aj naďalej ponúkať naše služby. Je logické, že i v tomto období je potrebné venovať Vášmu vozidlu starostlivosť, predovšetkým v prípade, že sa chystáte na zimnú dovolenku.

 

A pretože zima kladie na Vaše vozidlo zvýšené nároky, pri špeciálnej zimnej prehliadke sa zameriame predovšetkým na:

 

- kontrolu stavu pneumatík

 

- kontrolu stavu autobatérie

 

- kontrolu bodu tuhnutia chladiacej kvapaliny

 

- kontrolu funkčnosti osvetlenia vozidla

 

- kontrolu stavu stieračov a ostrekovačov

 

- kontrolu stavu povinnej výbavy

 

- kontrolu stavu brzdového systém vrátanie kvapaliny

 

- diagnostiku vyčítania pamëte závad

 

Poznáme potreby vodiča, rozumieme Vášmu vozidlu a vieme sa postarať o to, aby Vám plne slúžilo za všetkých okolností. Odborné meranie a kontroly dôležitých systémov Vášho vozidla môžu predísť hlavne drahým opravám. Súčasne Vám ponúkame možnosť odstránenia zistených nedostatkov. A to buď okamžite alebo po dohode vo Vami zvolenom termíne. Samozrejme ako členovia Klubu BestDrive máte nižšie ceny služieb aj náhradných dielov.

 

PRÍSLUŠENSTVO za akčné ceny!

 

Z pestrej palety produktov Vám ďalej môžeme ponúknuť reflexné vesty, lekárničky ako aj škrabky na sneh alebo ťažné laná za atraktívne ceny. Bližšie informácie o ponuke a cenách získate na pobočkách BestDrive.

 

 

Akciová ponuka platí iba pre členov klubu BestDrive do 28. 2. 2019 na pobočkách servisnej siete BestDrive, ktorých prevádzkovateľom je spoločnosť ContiTrade Slovakia s.r.o. Uvedená cena je vrátene DPH, je konečná a nie je ju možné kombinovať s iným druhom zľav, ani s ďalšími akciovými ponukami. Ceny a zľavy sú garantované iba na pobočkách spoločnosti ContiTrade Slovakia s.r.o., pre BestDrive partnerov je ponuka nezáväzná. Viac informácií o akcii získate na pobočkách BestDrive.

Vyhľadajte si cestu k najbližšej prevádzke
ZIMNÁ SERVISNÁ PREHLIADKA
continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear