klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Čím skôr prezuješ, tým vyššiu zľavu dostaneš!

Čím skôr prezuješ, tým vyššiu zľavu dostaneš!

Atraktívne ceny zimných pneumatík vrátane zľavy na prezutie za skorý nákup a zľavové poukazy na služby!

Samotný začiatok servisnej zimnej sezóny je veľmi závislý od počasia. Pokiaľ je teplá jeseň, niektorí zákazníci čakajú s prezúvaním na zimné pneumatiky na poslednú chvíľu a tým zbytočne riskujú. So zhoršujúcim sa počasím sa pneuservisy zapĺňajú a dá sa očakávať ako každý rok, zvýšenie cien pneumatík a taktiež aj cien pneuservisu. Preto sú v sieti BestDrive prípravy na túto zimnú sezónu v plnom prúde, lebo chceme byť pripravení na sezónny nápor zákazníkov.

 

Naše odporúčanie:

Nenechávajte nákup zimných pneumatík a ich prezúvanie na poslednú chvíľu, ale pripravte sa včas. Ušetríte tak čas, nervy aj peniaze!

 

Zimná sezóna v sieti BestDrive sa nesie v duchu "Čím skôr prezuješ, tým vyššiu zľavu dostaneš!". A je tomu skutočne tak. Naplánujte si termín prezutia Vášho vozidla už na september a pripravte sa na zimnú sezónu v pokoji zo zľavou až 40% na službu prezutie pneumatík. Prehľad zliav pre konkrétne obdobie ukazuje táto tabuľka:

 

Termín    Zľava na pneuservis   Ďalší bonus

18. - 30. 9. 2017

40 %

      poukaz na brzdy ATE      

1. - 15. 10. 2017

30 %

      poukaz na brzdy ATE      

      16. - 31. 10. 2017      

10 %

      poukaz na brzdy ATE      

Ponuka akciových zliav platí len pre členov Klubu BestDrive.

 

Ako naše malé poďakovanie za Vašu návštevu máme pre Vás darček v podobe akciového poukazu zo zľavou 35 % na brzdové komponenty ATE.
 
 

ZĽAVA 35%

Pri nákupe sady zimných pneumatík alebo využitia služby sezónne prezutie pneumatík

 

Zľavové poukazy Continental

Aj tento rok u nás môžete opät získať obľúbené poukazy, ktoré Vám prinášajú významnú finančnú úsporu pri nákupe pneumatík Continental a využitiu pneuservisných služieb.
Podrobné informácie sú uvedené v "Dokumentoch na stiahnutie".
 
 
 
 
 
 
Akciová ponuka platí iba pre členov klubu BestDrive od 18. 9. do 31. 10. 2017 vrátane na pobočkách servisnej siete BestDrive spoločnosti ContiTrade Slovakia s.r.o. a BestDrive partnerov. V termíne 18. - 30. 9. 2017 vrátane platí iba pre členov Klubu BestDrive zľava 40% na službu prezutie pneumatík. V termíne 1. - 15. 10. 2017 vrátane platí iba pre členov Klubu BestDrive zľava 30% na službu prezutie pneumatík. V termíne 16. - 31. 10. 2017 vrátane platí iba pre členov Klubu BestDrive zľava 10% na službu prezutie pneumatík. Ceny a zľavy sú garantované iba na pobočkách spoločnosti ContiTrade Slovakia s.r.o., pre franchisových partnerov je ponuka nezáväzná. Všetky zľavy sú s DPH. Ponuka je platná iba pri nákupe v hotovosti alebo kartou. Akciová ponuka poukazu na brzdy platí iba pre členov Klubu BestDrive v termine do 31. 12. 2017. Zľava 35% sa uplatnuje z cenníkových cien brzdových komponentov značky ATE platných na pobočkách siete BestDrive. Ceny a zľavy sú garantované iba na pobočkách spoločnosti ContiTrade Slovakia s.r.o., pre BestDrive partnerov je ponuka nezáväzná.
Vyhľadajte si cestu k najbližšej prevádzke
Čím skôr prezuješ, tým vyššiu zľavu dostaneš!

Dokumenty na stiahnutie

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear