klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Doprajte svojmu vozidlu značkový olejový drink

Doprajte svojmu vozidlu značkový olejový drink

Výmena motorového oleja je dôležitou súčasťou pravidelnej starostlivosti o Vaše vozidlo a preto je treba jej venovať zaslúženú pozornosť. Naša sieť prichádza s ponukou, ktorú ocenia hlavne tí z Vás, ktorí sa chystajú so svojim vozidlom na výmenu motorového oleja.

 

Jazdiť dlho s nevymeneným olejom sa nemusí vyplatiť. Životnosť oleja a interval k výmene sa riadi odporúčaním výrobcu a tiež typom použitého oleja. Interval pre výmenu motorového oleja však najviac ovplyvňujú podmienky, v ktorých automobil jazdí a kvalita spaľovaného paliva. Odkladanie výmeny oleja výrazne skráti životnosť motora. Správna funkcia oleja závisí tiež na jeho veku a olej stárne, aj keď sa na autom nejazdí.

 

Starajte sa o motor svojho vozidla a predlžujte jeho životnosť výberom vhodného oleja, vrátane odborného servisu. V našich pobočkách disponujeme  kvalitným technickým vybavením, ktoré je spoločne s odborne vyškoleným personálom zárukou kvalitne prevádzaných služieb, výmenu motorového oleja nevynímajúc.

 
V spolupráci s našimi dodávateľmi olejov sme pre Vás pripravili veľmi atraktívnu ponuku v podobe olejových balíčkov:

 

ECONOMY Klasik za 54 €

- ECONOMY Longlife za 64 €

PREMIUM Klasik za 64 €

- PREMIUM Longlife za 74 €

 

Cena olejového balíčka zahŕňa:

 

olej + olejový filter + prácu

 

Cena olejservisného balíčka zahŕňa: použitie 4 litrov značkového oleja, olejový filter a cenu práce.Zoznam olejov, na ktoré sa ponuka vzťahuje je k nahliadnutiu na všetkých pobočkách BestDrive, alebo nižšie v sekcii "Dokumenty na stiahnutie".

 

Akciová ponuka platí iba pre členov klubu BestDrive od 1. 8. do 30. 9. 2017 na pobočkách servisnej siete BestDrive. Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH. Akciové ceny nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciovými ponukami. Ceny a zľavy sú garantované iba na pobočkách spoločnosti ContiTrade Slovakia s.r.o., pre partnerov siete BestDrive je táto ponuka nezáväzná. Viac informácií získate na pobočkách BesDrive. Ponuka je platná iba pri nákupe v hotovosti alebo kartou.

 

S presnou špecifikáciou správneho oleja pre Vaše vozidlo Vám pomôžu profesionáli na našich pobočkách.

Vyhľadajte si cestu k najbližšej prevádzke
Doprajte svojmu vozidlu značkový olejový drink

Kto je bestdrive?

  • Sme jediná sieť autoservisov a pneuservisov na Slovensku patriaca do svetového koncernu Continental.
  • Do roku 2016 ste nás poznali pod značkou Pneubox.
  • Sme dostupní vo viac ako 30 mestách po celom Slovensku.
  • Pomôžeme a poradíme Vám s výberom správnych pneumatík, poskytneme širokú paletu pneuservisných a autoservisných služieb.
  • Vaše bezpečie a starostlivosť o Vaše vozidlo je pre nás prioritou. Nechajte sa rozmaznávať v duchu motta našich servisov: "Vy jazdíte, my sa staráme".
O nás

Podmienky akcie

Akciová ponuka platí iba pre členov klubu BestDrive od 1. 8. do 30. 9. 2017 na pobočkách servisnej siete BestDrive. Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH. Akciové ceny nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciovými ponukami. Cena olejservisného balíčka zahŕňa: 4 litre použitého oleja, olejový filter a cenu práce. Zoznam olejov, na ktoré sa ponuka vzťahuje je k nahliadnutiu na všetkých pobočkách BestDrive. Ceny a zľavy sú garantované iba na pobočkách spoločnosti ContiTrade Slovakia s.r.o., pre partnerov siete BestDrive je táto ponuka nezáväzná. Viac informcácií získate na pobočkách BesDrive. Ponuka je platná iba pri nákupe v hotovosti alebo kartou.

 

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear