klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Prezuj výhodne

Prezuj výhodne

Atraktívne ceny zimných pneumatík vrátane zliav na prezutie za včasný nákup a poukážky so zľavou 50% na stierače Continental!

 

Leto ešte nepovedalo posledné „zbohom“ ale my v BestDrive sa už chystáme na chladné dni! Prípravy na tohtoročnú zimnú sezónu sú v plnom prúde, aby sme boli pripravení na jesenný nápor zákazníkov.

Samotný začiatok servisnej zimnej sezóny je veľmi závislý na počasí. Pokiaľ je teplá jeseň, niektorí zákazníci otáľajú s prezutím na zimné pneumatiky a nechávajú prezutie na poslednú chvíľu, čím zbytočne riskujú. Zhoršujúcim sa jesenným počasím sa pneuservisy zaplňujú a v celej republike sa dá očakávať, rovnako ako každý rok, zvýšenie cien pneumatík, tak aj cien pneuservisov.

 

Naše odporúčanie: Nenechávajte nákup zimných pneumatík a prezúvanie na zimné pneumatiky na poslednú chvíľu, ale pripravte sa včas. Ušetríte tak čas, nervy a peniaze!

 

Naplánujte si termín prezutia Vášho vozidla čo najskoršie a pripravte sa na zimnú sezónu v kľude. Čím neskôr sa rozhodnete prezuť Váš automobil, tým obťažnejšie sa dostanete do servisu.

 

Prezuť na zimu v BestDrive sa naozaj vyplatí!

V servisoch BestDrive sa na zákazníkov tešíme. Robíme maximum pre to, aby sa u nás zákazníci cítili komfortne. Ak si zákazník nevie rady – naši školení predajcovia a technici radi profesionálne pomôžu s výberom tej najvhodnejšej pneumatiky pre daný automobil, štýl jazdy a stav peňaženky.

 

Zákazníci sa u nás môžu objednávať rôznymi spôsobmi: osobne, telefonicky, cez SMS alebo online. Na servisoch je Free WiFi pripojenie. A samozrejme – snažíme sa minimalizovať čas zákazníka strávený na servise. Zákazníci môžu komfortne vybrať a nakúpiť pneu a služby na našom e-shope, a to dokonca s možnosťou zaslať pneumatiky priamo do nášho servisu, kde sa zrealizuje aj montáž nových plášťov. Opotrebené pneu ekologicky zadarmo zlikvidujeme.

 

Ak nedisponujete voľným priestorom na skladovanie letných pneumatík, prenechajte túto starosť nám. Zaistíme ich komfortné skladovanie v optimalizovaných priestoroch. Poistenie pneumatík a diskov je samozrejmosťou. Manipulácia, uskladnenie a prepravu svojich pneumatík pusťte z hlavy.

 

Spoločne s vyššie uvedenými ponukami a ďalšími výhodami našej servisnej siete je ponuka určená členom Klubu BestDrive celkom bezkonkurenčná.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami a prajeme Vám príjemný štart zimnej motoristickej sezóny!

 

Váš BestDrive tím

 

Akčná ponuka platí len pre členov klubu BestDrive. Podmienkou získania voucheru je prezutie osobného/SUV/VAN automobilu na ktorejkoľvek pobočke BestDrive v období od 16. 9.  - 31. 10. 2019. AKčný voucher na stierače je možné využiť do 31. 12. 2019. Pre partnerov siete BestDrive je ponuka nezáväzná. Akcia platí do vyčerpania zásob. Prevádzkovateľom siete BestDrive je spoločnosť ContiTrade Slovakia s.r.o..

 

Vyhľadajte si cestu k najbližšej prevádzke
Prezuj výhodne
continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear