klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

PRÍPRAVA NA DOVOLENKU ZAČÍNA V BESTDRIVE!

PRÍPRAVA NA DOVOLENKU ZAČÍNA V BESTDRIVE!

Príďte do servisov BestDrive a dajte si urobiť vybrané autoservisné služby za akciové ceny:

 

KONTROLA KLIMATIZÁCIE - ZADARMO

DEZINFEKCIA KLIMATIZÁCIE OZÓNOM 12€

ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIE 29€

 

Naviac môžete získať akciové zľavové poukazy v hodnote až 30€.

 

Nie ste si istí celkovým stavom svojej klimatizácie?

V BestDrive Vám ju skontrolujeme a postaráme sa o odbornú údržbu.
 

Dezinfekcia klimatizácie je neoddeliteľnou súčasťou pravidelnej starostlivosti o klimatizačný systém vozidla. Výparník je živnou pôdou pre rôzne mikróby a baktérie a tiež zdrojom zápachu vo vozidle, a preto je potrebné urobiť jeho dezinfekciu. Jazdite s istotou, že dýcháte skutočne čistý vzduch.


Vyskúšajte najúčinnejšiu mikrobiologickú dezinfekciu interiéru vozidiel - ozónom O3.

Vyhľadajte si cestu k najbližšej prevádzke
PRÍPRAVA NA DOVOLENKU ZAČÍNA V BESTDRIVE!

Kto je bestdrive?

  • Sme jediná sieť autoservisov a pneuservisov na Slovensku patriaca do svetového koncernu Continental.
  • Do roku 2016 ste nás poznali pod značkou Pneubox.
  • Sme dostupní vo viac ako 30 mestách po celom Slovensku.
  • Pomôžeme a poradíme Vám s výberom správnych pneumatík, poskytneme širokú paletu pneuservisných a autoservisných služieb.
  • Vaše bezpečie a starostlivosť o Vaše vozidlo je pre nás prioritou. Nechajte sa rozmaznávať v duchu motta našich servisov: "Vy jazdíte, my sa staráme".
O nás

Podmienky akcie

Akciová ponuka platí pre členov Klubu BestDrive od 1. 5. 2017 do 31. 7. 2017 na pobočkách servisnej siete BestDrive. Uvedené akciové ceny platia iba pre osobné, SUV a VAN vozidlá. Zľavový poukaz získa člen Klubu BestDrive pri nákupe autodielov a zrealizovaní akýchkoľvek autoservisných služieb v hodnote nad 20€, pri platbe v hotovosti alebo kartou. Zľavový poukaz v hodnote 5€ je možné uplatniť pri nákupe autodielov a zrealizovaní autoservisných služieb v hodnote nad 40€. Zľavový poukaz v hodnote 15€ je možné uplatniť pri nákupe autodielov a zrealizovaní autoservisných služieb v hodnote nad 100€. Zľavový poukaz v hodnote 30€ je možné uplatniť pri nákupe autodielov a zrealizovaní autoservisných služieb v hodnote nad 200€. Všetky uvedené akciové ceny a zľavy sú v € s DPH. Poukaz platí na jednu obchodnú transakciu. Poukazy nie je možné sčítavať. Ceny a zľavy sú garantované iba na pobočkách servisnej siete ContiTrade Slovakia s.r.o., pre partnerov siete BestDrive je ponuka nezáväzná. Viac informácií získate na pobočkách siete BestDrive.

 

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear