klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Správny čas na nákup pneu Continetal

Správny čas na nákup pneu Continetal

Nakúpte letné pneumatiky Continental

a získajte poukaz v hodnote 20 EUR na pneuservis.

 

Podmienkou získania finančného poukazu je nákup 4 ks osobných, 4x4 a lebo SUV letných pneumatík Continental, vrátane prezutia na ktorejkoľvek pobočke BestDrive. Hodnota poukazu je vrátane DPH. Platnosť akcie je od 18. 3. do 30. 4. 2019 alebo do vyčerpania voucherov.
Finančný poukaz sa vzťahuje na všetky palcové rady pneumatík. Pri jednom nákupe je možné uplatniť iba jeden zľavnený voucher. Finančný poukaz nie je možné kombinovať s iným druhom zliav, ani s ďalšími akciovými ponukami.
Pre partnerov siete BestDrive je ponuka nezáväzná. Prevádzkovateľom siete BestDrive je spoločnosť ContiTrade Slovakia s.r.o..
 
A to nie je všetko. V prípade, že kúpite sadu pneumatík Continental môžete súťažiť o zájazd na záverečnú etapu Tour de France na parížskej Champs Elysées.
 
Vyhľadajte si cestu k najbližšej prevádzke
Správny čas na nákup pneu Continetal
continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear