klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Skvelá akcia na brzdy ATE až -30%

Skvelá akcia na brzdy ATE až -30%

Skvelá akcia pre všetkých, ktorí  by radi svoje brzdy dostali do TOP stavu!  Vaše bezpečie a zdravie Vašich blízkych závisí aj od stavu bŕzd na Vašom vozidle, neváhajte a rozhodnite sa pre svetovú kvalitu ATE!

A to nie je všetko! Ako zimný BONUS majú Kompletnú servisnú prehliadku vozidla teraz všetci naši zákazníci úplne ZDARMA! 

Vyhľadajte si cestu k najbližšej prevádzke
Skvelá akcia na brzdy ATE až  -30%

Kto je bestdrive?

  • Sme jediná sieť autoservisov a pneuservisov na Slovensku patriaca do svetového koncernu Continental.
  • Do roku 2016 ste nás poznali pod značkou Pneubox.
  • Sme dostupní vo viac ako 30 mestách po celom Slovensku.
  • Pomôžeme a poradíme Vám s výberom správnych pneumatík, poskytneme širokú paletu pneuservisných a autoservisných služieb.
  • Vaše bezpečie a starostlivosť o Vaše vozidlo je pre nás prioritou. Nechajte sa rozmaznávať v duchu motta našich servisov: "Vy jazdíte, my sa staráme".
O nás

Podmienky akcie

Podmienky akcie: Akcia -30% na brzdy ATE platí od 5. 12. 2016 - 28. 2. 2017 vrátane, na všetkých prevádzkach BestDrive, ktorých prevádzkovateľom je spol ContiTrade Slovakia s.r.o. a u franchise partnerov siete BestDrive P&P Business Trenčín a ROJT Senica.  Zľava 30% platí na brzdové segmetny ATE. Akcia platí len pre verných zákazníkov siete BestDrive. Verným zákazníkom sa stanete automaticky po vypísaní krátkeho formulára na našich predajniach.

Akcia Servisná prehliadka ZDARMA  platí od 5. 12. 2016 - 28. 2. 2017 vrátane, na všetkých prevádzkach BestDrive, ktorých prevádzkovateľom je spol ContiTrade Slovakia s.r.o. a u franchise partnerov siete BestDrive P&P Business Trenčín a ROJT Senica. Servisná prehliadka ZDARMA obsahuje: kontrola stavu podvozkových častí, stavu bŕzd, stavu výfukového potrubia, stavu osvetlenia, stavu interiéru a exteriéru vozidla, stavu remeňového ústrojenstva (drážkový/klinový remeň), prevádzkových kvapalín. Akcia platí len pre verných zákazníkov siete BestDrive. Verným zákazníkom sa stanete automaticky po vypísaní krátkeho formulára na našich predajniach.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear