klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Nakupujte u nás s Vašou Sphere

Nakupujte u nás s Vašou Sphere

Ste majiteľom Sphere? V našej sieti BestDrive môžete s Vašou kartou Sphere čerpať zľavy až do výšky 10% na autoservisné a pneuservisné služby a výhodné ceny získate i na pneumatiky a ďalší tovar nad rámec bežnej zľavy.

Vyhľadajte si cestu k najbližšej prevádzke
Nakupujte u nás s Vašou Sphere

Kto je bestdrive?

  • Sme jediná sieť autoservisov a pneuservisov na Slovensku patriaca do svetového koncernu Continental.
  • Do roku 2016 ste nás poznali pod značkou Pneubox.
  • Sme dostupní vo viac ako 30 mestách po celom Slovensku.
  • Pomôžeme a poradíme Vám s výberom správnych pneumatík, poskytneme širokú paletu pneuservisných a autoservisných služieb.
  • Vaše bezpečie a starostlivosť o Vaše vozidlo je pre nás prioritou. Nechajte sa rozmaznávať v duchu motta našich servisov: "Vy jazdíte, my sa staráme".
O nás

Podmienky akcie

Informujte sa viac na našich prevádzkach BestDrive. Karta Sphere platí na všetkých vlastných prevádzkach BestDrive, ktorých prevádzkovateľom je spol. ContiTrade Slovakia s.r.o.

Čerpajte zľavy so  SPHERE celoslovensky a ušetrite viac!

Karta Sphere platí na všetkých 27 prevádzkach BestDrive s označením loga Sphere. Zľavy s kartou Sphere neplatia u franchise partnerov siete BestDrive. Pre správne zistenie ceny pre majiteľov Sphere je potrebné kontaktovať priamo prevádzky BestDrive.

 

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear