klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Nakupujte u nás s Vašou Sphere

Nakupujte u nás s Vašou Sphere

Ste majiteľom Sphere? V našej sieti BestDrive môžete s Vašou kartou Sphere čerpať zľavy až do výšky 10% na autoservisné a pneuservisné služby a výhodné ceny získate i na pneumatiky a ďalší tovar nad rámec bežnej zľavy. Informujte sa viac na našich prevádzkach BestDrive. Karta Sphere platí na všetkých vlastných prevádzkach BestDrive, ktorých prevádzkovateľom je spol. ContiTrade Slovakia s.r.o.

Čerpajte zľavy so  SPHERE celoslovensky a ušetrite viac!

Vyhľadajte si cestu k najbližšej prevádzke
Nakupujte u nás s Vašou Sphere

Kto je bestdrive?

  • Sme jediná sieť autoservisov a pneuservisov na Slovensku patriaca do svetového koncernu Continental.
  • Do roku 2016 ste nás poznali pod značkou Pneubox.
  • Sme dostupní vo viac ako 30 mestách po celom Slovensku.
  • Pomôžeme a poradíme Vám s výberom správnych pneumatík, poskytneme širokú paletu pneuservisných a autoservisných služieb.
  • Vaše bezpečie a starostlivosť o Vaše vozidlo je pre nás prioritou. Nechajte sa rozmaznávať v duchu motta našich servisov: "Vy jazdíte, my sa staráme".
O nás

Podmienky akcie

 

Karta Sphere platí na všetkých 27 prevádzkach BestDrive s označením loga Sphere. Zľavy s kartou Sphere neplatia u franchise partnerov siete BestDrive. Pre správne zistenie ceny pre majiteľov Sphere je potrebné kontaktovať priamo prevádzky BestDrive.

 

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear