klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Kariéra

Servisný pracovník - automechanik

      Servisná sieť BestDrive hľadá vhodného kandidáta na pozíciu servisný pracovník - automechanik s miestom výkonu práce v:

      - Bojnice, Opatovská cesta 9,

      - Bratislava, Kopčianska 14,

      - Bratislava, Polianky 27,

      - Bratislava, Panónska cesta 45,

      - Bratislava, Vajnorská 171/A,

      - Trnava, Mikovíniho 10/A,

      - Martin, Kollárova 91.

Na pozíciu:

  • servisný pracovník - automechanik

Hlavná náplň činnosti:

  • výkon pneuservisných činností v osobnom a nákladnom servise
  • výkon autoservisných činností (geometria, servis bŕzd, tlmičov, servisné prehliadky, výmeny a opravy podvozkových častí)

Požadujeme:

  • vysoké pracovné nasadenie
  • samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • komunikatívnosť a flexibilitu
  • ukončené stredoškolské vzdelanie
  • prax v oblasti autoservisu vítaná

Ponúkame:

  • zodpovedajúce platové ohodnotenie, ktoré sa skladá z fixnej a variabilnej časti
  • prácu v dynamickej spoločnosti a dobrom kolektíve
  • celoročné vzdelávanie a školenia
  • firemné oblečenie
  • zamestnanecké benefity - dovolenkový a vianočný príplatok, príspevok pri pracovných a životných jubileách, vitamínové balíčky
  • sociálny program – stravné lístky v hodnote 4,-€ (príspevok zamestnávateľa je 3,47€, príspevok na rekondičné pobyty, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na detské tábory,...)

Ďalšie podmienky:

  • prax, resp. vyučenie v autoservise/pneuservise vítané

Miesto a termín výberového konania:

  • bude určený

Prosíme záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu, aby k svojej žiadosti a životopisu pripojili aj súhlas s evidovaním osobných údajov  a informáciu o vybranom meste pracoviska. Vaše žiadosti so stručným profesijným životopisom (vrátane telefonického kontaktu) zasielajte na adresu:
ContiTrade Slovakia s.r.o.
Janka Kvasnicová
Terézie Vansovej 1054
020 01 Púchov

alebo

mail: janka.kvasnicova@bestdrive.sk
tel.: 042 461 36 58

Ďakujeme všetkým záujemcom, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a ktorých pozveme na osobný pohovor.

Servisný mechanik - Nové Zámky

Servisná sieť BestDrive hľadá vhodného kandidáta na pozíciu servisný pracovník-automechanik s miestom výkonu práce – BestDrive Nové Zámky, Budovateľská 4

  • výkon pneuservisných činností v osobnom a nákladnom servise (montáž, demontáž, opravy pneumatík a duší, vyvažovanie),
  • výkon činností v autoservise (geometria, servis bŕzd, tlmičov, servisné prehliadky, výmeny a opravy podvozkových častí)

Požadujeme:

  • komunikatívnosť a flexibilita

Ponúkame:

  • sociálny program – stravné lístky v hodnote 4,-€ (príspevok zamestnávateľa je 3,47€, príspevok na rekondičné pobyty, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na detské tábory...)

  • prax v autoservise, pneuservise vítaná

22. 08. 2017  MOP BestDrive Budovateľská 4, Nové Zámky

Nástup:

01. 09 2017, resp. dohodou

Informácie pre uchádzačov:

Prosíme záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu, aby k svojej žiadosti a  životopisu  pripojili aj súhlas s  evidovaním osobných údajov. Vaše žiadosti so stručným profesijným životopisom (vrátane telefonického kontaktu) zasielajte do 14.08.2017 na adresu:

020 01  Púchov, alebo
phone: 042 437 6101

Ďakujeme všetkým záujemcom, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a ktorých pozveme na osobný pohovor.

Kontaktný formulár

continental
Uniroyal
Barum
Matador

Bridgestone
Goodyear