klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

O nás

POD KRÍDLAMI CONTINENTALU

  • BestDrive je jediná obchodná sieť autoservisov a pneuservisov na Slovensku, ktorá patrí priamo do nemeckého koncernu CONTINENTAL. Na trhu pôsobí už od roku 1987. Obchodná sieť sa špecializuje na predaj a servis pneumatík v oblasti maloobchodu na území Slovenskej republiky. V súčasnosti prevádzkuje spol. ContiTrade Slovakia s.r.o. 25 prevádzok a v rámci Slovenska pôsobí i prostredníctvom dvanáctich franchise partnerov. BestDrive pokrýva všetky krajské a väčšie okresné mestá nášho územia.

  • Hlavnou činnosťou siete je predaj pneumatík svetových značiek, diskov, protektorov, akumulátorov, motorových olejov, doplnkového prémiového sortimentu a náhradných dielov v nádväznosti na poskytovanie pneuservisných a autoservisných služieb pre osobné, SUV, 4X4 a nákladné vozidlá, ako i plášte a pneuservisné služby pre agro stroje a stavebné mechanizmy. BestDrive je popredným dodávateľom pneumatík Continental vyrábaných i na Slovensku.

  • Medzi spokojných klientov patria koneční zákazníci, predajcovia pneumatík, prepravné spoločnosti, poľnohospodárske družstvá, stavebné spoločnosti, záchranárske spoločnosti, leasingové a finančné inštitúcie s vozovými parkami a mnohí ďalší. Spoločnosť kladie dôraz na kvalifikovanosť a neustále vzdelávanie všetkých členov tímu a na kvalitu technológií, ktoré používa na svojich prevádzkach.

Hodnoty spoločnosti

Vízia

Byť popredným poskytovateľom pneuservisných a autoservisných služieb na celom Slovensku.

Cieľ

Neustály a stabilný rast spoločnosti napredujúci v ústrety spokojnosti všetkých klientov.

Poslanie

1. Napĺňať potreby zákazníkov v oblasti pneuservisných a autoservisných služieb tým najefektívnejším spôsobom.

2. Vytvárať pre zákazníkov profesionálne a komfortné prostredie počas čakacej doby.

3. Vytvárať kultúru orientovanú na vysoký výkon, založenú na dôvere a vášni víťaziť, charakterizovanú súdržnosťou a slobodou konať.

4. Ponúkať zamestnancom dobré pracovné podmienky.

5. Jednať s dodávateľmi férovým spôsobom.

6. Rešpektovať a ochraňovať životné prostredie.

7. Pracovať v súlade s právnymi požiadavkami.

8. Tvoriť trendy na trhu a prinášať inovácie a moderné prístupy. 

Spoločnosť sa hlási k iniciatíve EÚ FAIR BUSINESS - nezamestná mladistvých, vytvára dôstojné pracovné podmienky pre zamestnancov, poskytuje férové obchodné podmienky a prostredie svojim partnerom.

Bestdrive.sk - CertifikátBestDrive drží v rukách certifikát kvality pneuservisných a autoservisných služieb Spoločnosť ContiTrade Slovakia s.r.o. splnila kritériá certifikácie managementu kvality ISO 9001 a prvýkrát vo svojej histórii získala certifikát kvality. O tejto významenej udalosti hovorí konateľ a riaditeľ spoločnosti ContiTrade Slovakia s.r.o., Ing. Igor Valko: "Našu celoslovenskú sieť predajní BestDrive sme dostali na úroveň autorizovaných servisných spoločností. Stali sme sa certifikovanou spoločnosťou v oblasti predaja pneumatík, diskov a náhradných dielov, ako i v oblasti pneuservisných a autoservisných služieb. Pre nášho zákazníka to predstavuje zabezpečenie udržateľnej kvality všetkých našich služieb a záruku profesionálneho prístupu zo strany našich zamestnancov."


 

 

 

Adresa spoločnosti (kontaktná aj fakturačná)

ContiTrade Slovakia s.r.o.
Terézie Vansovej 1054
020 01 Púchov

 

IČO: 36 336 556
DIČ: 2021867705
IČ DPH: SK2021867705
Banka: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia.
Číslo účtu: 6623576003
Kód banky: 1111
SWIFT: UNCRSKBX
IBAN: SK78 1111 000000 662357 6003
ORGÁN DOZORU:
Inšpektorát SOI pre Trenčiansky kraj
Sládkovičova 11, 971 01 Prievidza 1
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa
Telefón: 046/5422 771
Fax: 046/5420 685
e-mail: tn@soi.sk
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka 14748/R
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=11423&SID=6&P=0
continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear