klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Dezinfekcia klimatizácie

Dezinfekcia klimatizácie

Vyčistenie chladiaceho média klimatizácie servisným prístrojom neodstráni zápach z klimatizácie. Za týmto účelom je potrebné realizovať službu dezinfekcie klimatizačných prieduchov, pri ktorej sa chemicky odstránia baktérie a plesne z prieduchov a výparníka. Zanedbanie starostlivosti o dezinfekciu prieduchov ohrozuje zdravie posádky – do priestoru sa dostávajú baktérie a plesne, a prejavuje sa tiež zápachom, ktorý spôsobujú práve odumreté baktérie v prieduchoch a na výparníku.

 


Súčasťou dezinfekcie klimatizácie by mala byť aj výmena peľového filtra. Filter sa časom zanesie prachom a drobnými nečistotami, ktoré sa potom dostávajú do interiéru.

Odporúčame dezinfekciu prieduchov klimatizácie a výmenu peľového filtra aspoň raz ročne.

 

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear