klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Čistenie interiéru

Čistenie interiéru

Kompletná údržba intriéru vozidla vrátane batožinového priestoru. Ručné čistenie za použitia značkových čistiacich materiálov určených špeciálne pre konkrétnu časť vybavenia vozidla. Touto službou chceme ušetriť Váš čas, námahu a naviac perfektne vyčistený interiér pôsobí profesionálne a zanecháva pocit luxusu.


Prečo neprenechať starosť o čistotu interiéru vozidla odborníkom. Prečo nevyužiť výhodnej ponuky, kedy sa Vám niekto postará o údržbu vnútorných priestorov vozidla. I to Vám zabezpečíme v našich servisoch. Sme schopní v rámci tejto ponuky postarať sa o interiér Vášho vozidla z pohľadu kompletnej ponuky. Čistenie interiéru ako komplexná služba súvisí s povysávaním podlahy vozidla a batožinového priestoru, umytím palubnej dosky a všetkých plastových a koženkových výplní, umytí a ošetrení gumových podlahových kobercov, umytím a naleštením všetkých sklenných výplní, naleštením prístrojovej dosky a premazaním závesú dverí a zámkov dverí.

Navštivte naše servisy a využite túto ponuku!

Ceny servisných úkonov Vám radi oznámia na ktorejkoľvek predajne BestDrive.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear