klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Pneuservis

Pneuservis pre osobné vozidlá

Prezutie Štandard 15" a 17" palcov 13,08 €
Prezutie Štandard od 18" palcov 18,06 €
Prezutie Štandard SUV/Van 15" až 17" palcov 13,56 €
Prezutie Štandard SUV od 18" palcov 18,66 €

Ceny sú uvedené s dph, vrátane vyvažovacích teliesok a gumených ventilov za jedno koleso.


Kvalitné služby pneuservisu BESTDRIVE pre osobné vozidlá a pre SUV. Rodinné autíčka, ale aj nezničiteľné SUV potrebujú preventívnu prehliadku.

Pneuservis pre nákladné vozidlá

Kompletné prezutie bez vyváženia do 17,5" 15,65 €
Kompletné prezutie bez vyváženia 19,5" až 22,5" 21,05 €
Oprava duše 9,60 €
Prerezanie pneumatiky - vodiaci dezén / 1 ks 15,76 €
Uskladnenie / 1 ks 11,56 €


Komplexné služby v pneuservise BESTRIVE pre majiteľov nákladných vozidiel. Dovezte k nám skontrolovať svoju mašinu pre čo najviac šťastných kilometrov.

Pneuservis pre agro a stavebné mechanizmy

Kompletné prezutie bez vyváženia do 12" 8,30 €
Kompletné prezutie bez vyváženia od 13" do 20" 20,40 €
Kompletné prezutie bez vyváženia od 22,5" do 28" 26,40 €
Kompletné prezutie bez vyváženia od 30" 52,50 €


Aj traktory a bagre potrebujú svoj pneuservis. Ako jeden z mála servisov ponúkame služby pre agro a stavebné mechanizmy u nás – v BESTDRIVE.

Pneuservis pre motocykle

Montáž/demontáž (Nh) 26,64 €
Kompletné prezutie 15,84 €
Oprava pneumatiky 4,56 €
Oprava duše 3,96 €
Ventil kovový 2,10 €

Uskladnenie pneumatík

Uskladnenie do 14" palcov 6,60 € (koleso)
Uskladnenie od 15" palcov vyššie 9,72 € (koleso)

Uskladnenie pneumatík eliminuje problémy s odvozom a dovozom pneumatík do servisu a s ich uskladnením. Zimné pneumatiky uskladňujeme počas leta a letné pneumatiky počas zimy. Očistené a odborne ošetrené sú pripravené na nasledujúcu sezónu.

 


Popis služby

Uskladnenie zimných pneumatík cez leto a letných pneu cez zimu.

 

Prednosť služby

Pri uskladnení pneumatík u nás si nemusíte robiť starosti s odvozom a dovozom pneu do servisu, nemusíte si robiť starosti s miestom pre uskladnenie svojich pneu a nebudú Vám v garáži, či inom priestore zavadzať.

 

Prínos pre zákazníka

Skladovanie v podmienkach špeciálne určených a prispôsobených pre skladovanie pneu vrátane ošetrenie pneu pred uložením.

 

Popis

Veľmi priaznivo je medzi zákazníkmi hodnotená ponuka sezónneho uskladnenia pneumatík. O čo ide? Je to možnosť pre našich zákazníkov, ktorí využívajú pneumatiky s dezénmi pre letnú a zimnú sezónu. Ten, kto si u nás zakúpi pre nadchádzajúcu sezónu z pohľadu ročného obdobia (ZIMA-LETO) nové pneumatiky, a ktorému vykonáme servisnú službu má možnosť, nechať si vymenené pneumatiky u nás uskladniť. V čase, keď sa o tieto pneumatiky zákazníkovi staráme, vykonáme ich kontrolu (technický stav, umytie) a pripravíme ich na nadchádzajúce obdobie. Zákazník nemá starosti kam a ako tieto pneumatiky doma uskladniť. Tieto starosti prevezmeme plne za neho. Pred príchodom sezóny, pre ktorú sú určené sa po dohode vykoná zákazníkovi ich spätná montáž na vozidlo.

 

Mobilný servis pre nákladné vozidlá


Mobilný pneuservis pre nákladné vozidlá je služba, ktorú poskytujeme s našim plne vybaveným pneuservisným vozidlom, a to priamo na mieste určenom zákazníkom. V súčasnosti máme pre našich klientov šesť mobilných servisov, ktoré pokrývajú potreby celého územia Slovenskej republiky.

Mobilný servis pre agro a nákladné mechanizmy


Disponujeme mobilným servisom na EM aj AGRO plášte:

 

  • dokážeme prezuť EM plášte do priemeru ráfika 35" a AGRO plášte do priemeru ráfika 42"
  • servis prevádzame bez nutnosti demontáže diskového kolesa zo stroja
  • prídeme za vami - tým šetríme vaše peniaze a čas

 

Prezúvanie runflat pneumatík


Prezutie runflat pneumatík vyžaduje špeciálne vybavenie a odbornosť obsluhy. Pri prezúvaní na štandardných montážnych strojoch alebo neodborným postupom môže dôjsť ku poškodeniu pätky a teda ku znehodnoteniu pneumatiky.

Oprava defektov

Oprava plášťa za studena (vrátane materiálu) 3,66€
Oprava plášťa termopresom (vrátane materiálu) 10,20€

Ceny sú vrátane dph.

Oprava poškodených pneumatík a duší nákladných vozidiel


Poskytujeme štandardné opravy poškodených pneumatík a duší. Odborne vykonaná oprava zvyšuje istotu a bezpečnosť pri jazde. V porovnaní s nákladmi na nákup nových zákazník ušetrí peniaze bez toho, aby sa znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku.

 

Prerezávanie drážok


Vďaka prerezaniu drážok pneumatík je možné predĺžiť kilometrový výkon pneumatiky. Odbornosť a skúsenosti obsluhy zabezpečia, aby pri prerezávaní drážok nedošlo ku poškodeniu kostry pneumatiky a následnému znehodnoteniu pneumatiky.

Oprava prierazov termopresom


Oprava prierazu termopresom umožňuje opravu aj rozsiahlešieho poškodenia pneumatiky. Oprava rozsiahlejšieho prierazu vyžaduje odborné posúdenie.

Rovnanie diskov

Vyrovnanie hliníkového disku 31,80 €
Zváranie hliníkového disku 10,44 €

Hustenie plynom SecurPneus


Nahustenie pneumatiky plynom SecurPneus Vám prináša komfort v podobe stabilného tlaku v pneumatike, takže nemusíte pneumatiku pravidelne dofukovať. Takisto predlžuje životnosť pneumatiky - pneumatika sa pri jazde neprehrieva a vďaka stabilnému tlaku nebudete jazdiť na podhustenej pneumatike.

Recyklácia


Zabezpečujeme bezplatnú ekologickú recykláciu starých pneumatík, ktoré zákazník zakúpil na niektorej z našich prevádzok. Podmienkou pre ekologickú recykláciu je, že ojazdené plášte sa nedajú využiť na obnovu, t.j. protektorovanie. Vychádzame však v ústrety i bežným občanom, štátnym a súkromným inštitúciám, ktoré majú problém s týmto druhom odpadu (ojazdené pneumatiky, použité duše). Prosíme zákazníkov, aby kontaktovali naše pneuservisy v prípade, že vedia o ilegálnych skládkach ojazdených pneumatík.

TPMS


TPMS (priamy aj nepriamy systém) informuje vodiča o probléme s tlakom v pneumatikách a tým sa zabezpečuje udržiavanie optimálneho tlaku pre bezpečné vedenie vozidla. Práve preto sa stáva pre každého vodiča postupne povinnosťou. TPMS bude skrátka súčasťou Vášho nového vozidla.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear