klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdychybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAcistenie-interierudiagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajnakladny-mobilny-servisolejonline-objednavkaOctoberopravy-autoskielopravy-pneu-dusipneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiitlmicetuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynom

Pneuservis

Pneuservis pre osobné vozidlá

Prezutie Štandard 15" a 17" palcov 13,08 €
Prezutie Štandard od 18" palcov 18,06 €
Prezutie Štandard SUV/Van 15" až 17" palcov 13,56 €
Prezutie Štandard SUV od 18" palcov 18,66 €

Ceny sú uvedené s dph, vrátane vyvažovacích teliesok a gumených ventilov za jedno koleso.


Kvalitné služby pneuservisu BESTDRIVE pre osobné vozidlá a pre SUV. Rodinné autíčka, ale aj nezničiteľné SUV potrebujú preventívnu prehliadku.

Pneuservis pre nákladné vozidlá

Kompletné prezutie bez vyváženia do 17,5" 15,65 €
Kompletné prezutie bez vyváženia 19,5" až 22,5" 21,05 €
Oprava duše 9,60 €
Prerezanie pneumatiky - vodiaci dezén / 1 ks 15,76 €
Uskladnenie / 1 ks 11,56 €


Komplexné služby v pneuservise BESTRIVE pre majiteľov nákladných vozidiel. Dovezte k nám skontrolovať svoju mašinu pre čo najviac šťastných kilometrov.

Pneuservis pre agro a stavebné mechanizmy

Kompletné prezutie bez vyváženia do 12" 8,30 €
Kompletné prezutie bez vyváženia od 13" do 20" 20,40 €
Kompletné prezutie bez vyváženia od 22,5" do 28" 26,40 €
Kompletné prezutie bez vyváženia od 30" 52,50 €


Aj traktory a bagre potrebujú svoj pneuservis. Ako jeden z mála servisov ponúkame služby pre agro a stavebné mechanizmy u nás – v BESTDRIVE.

Pneuservis pre motocykle

Montáž/demontáž (Nh) 26,64 €
Kompletné prezutie 15,84 €
Oprava pneumatiky 4,56 €
Oprava duše 3,96 €
Ventil kovový 2,10 €

Uskladnenie pneumatík

Uskladnenie do 14" palcov 6,60 € (koleso)
Uskladnenie od 15" palcov vyššie 9,72 € (koleso)

Uskladnenie pneumatík eliminuje problémy s odvozom a dovozom pneumatík do servisu a s ich uskladnením. Zimné pneumatiky uskladňujeme počas leta a letné pneumatiky počas zimy. Očistené a odborne ošetrené sú pripravené na nasledujúcu sezónu.

 


Popis služby

Uskladnenie zimných pneumatík cez leto a letných pneu cez zimu.

 

Prednosť služby

Pri uskladnení pneumatík u nás si nemusíte robiť starosti s odvozom a dovozom pneu do servisu, nemusíte si robiť starosti s miestom pre uskladnenie svojich pneu a nebudú Vám v garáži, či inom priestore zavadzať.

 

Prínos pre zákazníka

Skladovanie v podmienkach špeciálne určených a prispôsobených pre skladovanie pneu vrátane ošetrenie pneu pred uložením.

 

Popis

Veľmi priaznivo je medzi zákazníkmi hodnotená ponuka sezónneho uskladnenia pneumatík. O čo ide? Je to možnosť pre našich zákazníkov, ktorí využívajú pneumatiky s dezénmi pre letnú a zimnú sezónu. Ten, kto si u nás zakúpi pre nadchádzajúcu sezónu z pohľadu ročného obdobia (ZIMA-LETO) nové pneumatiky, a ktorému vykonáme servisnú službu má možnosť, nechať si vymenené pneumatiky u nás uskladniť. V čase, keď sa o tieto pneumatiky zákazníkovi staráme, vykonáme ich kontrolu (technický stav, umytie) a pripravíme ich na nadchádzajúce obdobie. Zákazník nemá starosti kam a ako tieto pneumatiky doma uskladniť. Tieto starosti prevezmeme plne za neho. Pred príchodom sezóny, pre ktorú sú určené sa po dohode vykoná zákazníkovi ich spätná montáž na vozidlo.

 

Mobilný servis pre nákladné vozidlá


Mobilný pneuservis pre nákladné vozidlá je služba, ktorú poskytujeme s našim plne vybaveným pneuservisným vozidlom, a to priamo na mieste určenom zákazníkom. V súčasnosti máme pre našich klientov šesť mobilných servisov, ktoré pokrývajú potreby celého územia Slovenskej republiky.

Mobilný servis pre agro a nákladné mechanizmy


Disponujeme mobilným servisom na EM aj AGRO plášte:

 

  • dokážeme prezuť EM plášte do priemeru ráfika 35" a AGRO plášte do priemeru ráfika 42"
  • servis prevádzame bez nutnosti demontáže diskového kolesa zo stroja
  • prídeme za vami - tým šetríme vaše peniaze a čas

 

Prezúvanie runflat pneumatík


Prezutie runflat pneumatík vyžaduje špeciálne vybavenie a odbornosť obsluhy. Pri prezúvaní na štandardných montážnych strojoch alebo neodborným postupom môže dôjsť ku poškodeniu pätky a teda ku znehodnoteniu pneumatiky.

Oprava defektov

Oprava plášťa za studena (vrátane materiálu) 3,66€
Oprava plášťa termopresom (vrátane materiálu) 10,20€

Ceny sú vrátane dph.

Oprava poškodených pneumatík a duší nákladných vozidiel


Poskytujeme štandardné opravy poškodených pneumatík a duší. Odborne vykonaná oprava zvyšuje istotu a bezpečnosť pri jazde. V porovnaní s nákladmi na nákup nových zákazník ušetrí peniaze bez toho, aby sa znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku.

 

Prerezávanie drážok


Vďaka prerezaniu drážok pneumatík je možné predĺžiť kilometrový výkon pneumatiky. Odbornosť a skúsenosti obsluhy zabezpečia, aby pri prerezávaní drážok nedošlo ku poškodeniu kostry pneumatiky a následnému znehodnoteniu pneumatiky.

Oprava prierazov termopresom


Oprava prierazu termopresom umožňuje opravu aj rozsiahlešieho poškodenia pneumatiky. Oprava rozsiahlejšieho prierazu vyžaduje odborné posúdenie.

Rovnanie diskov

Vyrovnanie hliníkového disku 31,80 €
Zváranie hliníkového disku 10,44 €

Hustenie plynom SecurPneus


Nahustenie pneumatiky plynom SecurPneus Vám prináša komfort v podobe stabilného tlaku v pneumatike, takže nemusíte pneumatiku pravidelne dofukovať. Takisto predlžuje životnosť pneumatiky - pneumatika sa pri jazde neprehrieva a vďaka stabilnému tlaku nebudete jazdiť na podhustenej pneumatike.

Recyklácia


Zabezpečujeme bezplatnú ekologickú recykláciu starých pneumatík, ktoré zákazník zakúpil na niektorej z našich prevádzok. Podmienkou pre ekologickú recykláciu je, že ojazdené plášte sa nedajú využiť na obnovu, t.j. protektorovanie. Vychádzame však v ústrety i bežným občanom, štátnym a súkromným inštitúciám, ktoré majú problém s týmto druhom odpadu (ojazdené pneumatiky, použité duše). Prosíme zákazníkov, aby kontaktovali naše pneuservisy v prípade, že vedia o ilegálnych skládkach ojazdených pneumatík.

TPMS


TPMS (priamy aj nepriamy systém) informuje vodiča o probléme s tlakom v pneumatikách a tým sa zabezpečuje udržiavanie optimálneho tlaku pre bezpečné vedenie vozidla. Práve preto sa stáva pre každého vodiča postupne povinnosťou. TPMS bude skrátka súčasťou Vášho nového vozidla.

BestDrive Garancia

BestDrive Garancia pre koncových zákazníkov 1,00 €/pneu
BestDrive Garancia pre členov Klubu BestDrive 0,25 €/pneu

Nákupom a montážou pneumatík v servisnej sieti BestDrive získavate nárok na exkluzívnu BestDrive Garanciu, ktorá chráni Vašu investíciu do zakúpených pneumatík. BestDrive Garancia kryje zostatkovú hodnotu neopraviteľne náhodne poškodenej pneumatiky. Môžete ju uplatniť po dobu 2 rokov od dátumu predaja v ktorejkoľvek pobočke BestDrive na území Slovenskej republiky.


BestDrive Garancia - garantovaná ochrana pneumatík proti ich neopraviteľnému poškodeniu.

BestDrive Garancia je určená pre súkromých motoristov, taxislužby a vozidlá autoškol. Uzatvára se na 2 roky od dátumu nákupu spojeného s odbornou montážou pneumatík na vozidlo a vzťahuje sa na neobmezený počet ušlých kilometrov. BestDrive Garanciu je možno poskytnúť na osobné pneumatiky značiek Continental, Uniroyal, Semperit, Barum, Matador, Bridgestone, Michelin, Sava a ďalších značiek aktuálne predávaných v sieti BestDrive. Podmienkou záruky BestDrive Garancie je pravidelná kontrola týchto pneumatík minimálne každých 6 mesiacov za účelom kontroly ich technického stavu. Táto kontrola je pre Vás bezplatná a môžete ju zrealizovať na ktorejkoľvek pobočke BestDrive.

 

 

Prednosť služby

Ide o službu, ktorá chráni zákazníkovu investicíu do zakúpených pneumatík. BestDrive Garancia kryje zostatkovú hodnotu neopraviteľne náhodne poškodenej pneumatiky. Systém záruk BestDrive Garancia sa vzťahuje na osobné, SUV a 4x4 bezdušové pneumatiky mimo pneumatík VAN a off road. Umožňuje získať až 80%-nú náhradu a vzťahuje sa na neobmezený počet ušlých kilometrov.

 

 

Prínos pre zákazníka

  • až 80 % zľava pri neopraviteľném poškodeniu pneumatík

  • 2 roky garantovanej ochrany na neobmezený počet ušlých kilometrov

  • pomoc i v prípade vandalizmu* (tzn. poškodenie pneumatík cudzou osobou)

 
* je potrebné doplniť vyjadrenie PZSR

 

 

Ako postupovať v prípade škodovej udalosti?

• Príďte na najbližšiu servisnú pobočku BestDrive.

• Nezabudnite si so sebou vziať originálny predajný doklad a garančný certifikát.

• Náš predajný personál preverí stav Vašej pneumatiky a jej poškodenie.

 

V prípade uznania BestDrive Garancie Vám poskytneme novú pneumatiku so zľavou až 80%. Vyššie poskytnutá zľava závisí od opotrebenia poškodenej pneumatiky.
 
 

Cena

   Koncový zákazník   

   Člen Klubu BestDrive   

            1,00 /pneu

            0,25 /pneu

Ceny sú uvedené v € s DPH

 

Kompenzácia

V prípade uplatnenia BestDrive Garancie bude poškodená pneumatika vymenená za novú za aktuálnu ceníkovú cenu mínus refundacia na bázi zbylej hľbky dezénu poškodenej pneumatiky. Kompenzácia za neopotrebovaný dezén bude uplatnená podľa následujúcej tabuľky:

 

   Kompenzácia   

Zbylá hĺbka dezénu

   Bežné pneu       Runflat pneu      

                80%

>= 7,9 mm >= 6,0 mm

                70%

 7,0 - 7,9 mm 5,6 - 5,9 mm

                60%

 5,9 - 6,9 mm 5,1 - 5,6 mm

                50%

4,8 - 5,8 mm

4,5 - 5,0 mm

 

Zbylá hĺbka dezénovej drážky na pôvodnej pneumatike sa určí z priemerov 3 meraní po obvode pneumatiky, z ktorých žiadna nesmie byť pod 1,6 mm. Kompenzáciou sa rozumie zľava z aktuálnej cenníkovej ceny.

 

 

BestDrive Garancia nekryje tyto prípady:

  • poškodenie pneumatiky zpôsobené technickým stavom automobilu

  • prokazateľnou výrobnou vadou pneumatiky

  • poškodenie pneumatiky vplyvom nesprávného hustenia

  • poškodenie pneumatiky, ktoré je možno bezpečne opraviť

 

 

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear