klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Pneuservis

Pneuservis pre osobné a SUV vozidlá


Odborná výmena pneumatík vrátane presného vyváženia na stacionárnom zariadení.


V súčasnej dobe, keď na cestách jazdia vozidlá s oveľa vyššou konštrukčnými rýchlosťami, keď pribúdajú kilometre rýchlostných ciest a diaľnic, keď príbúda na cestách počet vozidiel a s tým aj počty vodičov s rôznymi skúsenosťami a rôznou dĺžkou praxe vo vodičskom umení – práve z týchto dôvodov vystupuje do popredia aj kvalita a odbornosť servisu pneumatík. S kvalitou pneumatík veľmi úzko súvisí práve aj odbornosť pneuservisu. Práve u nás, v našich predajňách a servisnej sieti, sa zákazníkovi dostáva nielen odbornosť z pohľadu kvality odvedenej práce, ale súčasne aj množství technických informácií o pneumatikách. Ide nielen o informácie o rozmeroch a dezénoch pneumatík, ale aj o informácie o nosnosti pneumatík, rýchlostnej kategórii, prípadne inej dôležitej informácie súvisiacej s konkrétnym vozidlom a jeho používaním v prevádzke. Naši servisní mechanici spolu s predajným personálom sa pravidelne vzdelávajú a sú na prezentáciu ponuky sortimentu, odborne zrealizovanú prácu i na kvalitu dokonale pripravení. Zvládnu zákazníkovi ponúknuť správnu pneumatiku pre jeho vozidlo a vysvetliť spôsob použitia, ale súčasne – a to čo je dnes veľmi důležité – zrealizujú odborný pneuservis. Väčšina našich servisných mechanikov má súčasne i odbornosť automechanika. V tom sa líšime od mnohých servisov, ktoré ponúkajú obdobnú službu. V odbornosti, ponuke a kvalite zrealizovanej práce. Našou ďalšou veľkou výhodou oproti konkurencii je prostredie, v ktorom túto činnost vykonáváme, strojné vybavenie a prístroje, ktoré k tejto práci používáme. Veľa spokojných zákazníkov, ktorí si k našim mechanikom vybudovali už veľa krát osobné vzťažhy, je toho dôkazom.

Štandardnou súčasťou služby je:

 1. Demontáž, montáž a vyváženie kolies, činnosti ktoré sú realizované podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejšom strojnom zariadení.
 2. Odborne preškolený personál pre štandardný pneuservis, pre montáž a vyváženie oceľových kolies, pre prácu s elektronickým ventilom, opravy pneumatík a duší.
 3. Štandardom kvality a bezpečnosti prevádzky je používanie momentového kľúča pre dotiahnutie šrúbov kolies.
 4. Štandardnou doplnkovou službou je hustenie pneumatík inertným plynom (vyššia životnosť pneumatík, nižší valivý odpor).
 5. Ďalšou doplnkovou službou je mimosezónne skladovanie kolies zákazníkov.
 6. V súlade so zákonom je realizovaná ekologická likvidácia opotřebovaných pneumatík.

 

Snažíme sa, aby každý zákazník poznam výhody návštevy servisných predajní BestDrive a využil našej servisnej ponuky! Spoznajte ich aj Vy! V kvalite a odbornosti je naša výhoda před konkurenciou!

Ceny servisných úkonov Vám radi oznámia na ktorejkoľvek predajne BestDrive.

Pneuservis pre nákladné vozidlá


Odborná výmena kolies (pneumatík, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie opotřebovaných pneumatík. Predaj pneumatík, zabezpečenie protektorovania, odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb, moderné strojové vybavenie pod jednou strechou.


V dnešnej dobe, keď konkurencia na trhu nákladných dopravcov je čím ďalej silnejšia, vyhrávajú práve tí, kterých zákazníci sa na svojho dopravca môžu stopercentne spoľahnúť. Prevádzková schopnost vozidla u dopravcov je teda na prvom mieste. A práve pneumatiky a s tým súvisiaca kvalitne zrealizovaná pneuservisná služba sú z pohľadu spoľahlivosti na jednom z prvých miest. Naša dlhoročná tradícia , profesionalita, odbornosť a skúsenosť servisného a predajného vybavenia a dodržovanie štandardných pracovných postupov, sú dostatečnou zárukou toho, že sa na naše služby môžete spoľahnúť. Vaši zákazníci sa potom môžu spoliehať na to, že Vaše vozidlá privezú ich tovar, či osoby tam, kam potrebujú a včas.

Štandardnou súčasťou služby je:

 1. Demontáž, montáž, vyváženie kolies, opravy duší a pneumatiky sú realizované podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejšom strojovom vybavení odborne preškoleným personálom.
 2. Štandardnou doplnkovou službou je hustenie pneumatík inertným plynom (vyššia životnosť pneumatík, nižší valivý odpor).
 3. Novo zavedenou službou je mobilný nákladný servis priamo u zákazníka.
 4. K našej ponuke patrí aj protektorovanie a spätný odber opotrebených pneumatík.

 

Ceny servisných úkonov Vám radi oznámia na ktorejkoľvek predajne BestDrive.

Pneuservis pre agro a stavebné mechanizmy


Odborná výmena kolies (pneumatík, diskov, duší, ventilov), hustenie a ekologická likvidácia opotrebovaných pneumatík. Predaj pneumatík, odbornosť a kvalita realizovaných servisných služieb na modernom strojovom vybavení.


V dnešnej dobe sú vysoké požadavky na úžitkovú hodnotu AGRO pneumatík (väčšia kontaktná plocha, vysoká záberová sila, menší tlak na pôdu, vyššia rýchlosť, vysoká životnosť a úspora pohonných hmôt). Práve z týchto dôvodov vstupuje do popredia odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb, ktoré sú štandardne realizované v servisných predajniach BestDrive. Naša dlhoročná tradícia v tomto odbore podnikania, profesionálny prístup, znalosti a skúsenosti servisného a predajného personálu a moderné strojové vybavenie sú dostatečnou zárukou toho, že sa na naše služby môže zákazník spoľahnúť.

Ceny servisných úkonov Vám radi oznámia na ktorejkoľvek predajne BestDrive.

Pneuservis pre motocykle


Výmena moto pneumatík, prípadné vyváženie. Pre rozsah moto-služieb kontaktujte prosím konrétnu predajňu. Tradícia spoločnosti, odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb, najmodernejšie strojové vybavenie.


Naši servisní mechanici spolu s predajným personálom sa pravidelne vzdelávajú a sú prezetáciou ponuky sortimentu, odborne zrealizovanú prácu i na kvalitu technických informácií dokonale pripravení. Zvládnu zákazníkovi nielen ponúknuť práve tú správnu pneumatiku pre jeho motocykel, ale i to, čo je dnes veľmi důležité – zrealizuujú odborný pneuservis. Väčšina našich servisných mechanikov má súčasne i odbornosť automechanika. Naša prednosť pred konkurenciou je v odbornosti, ponuke a kvalite zrealizovanej práce. Našou ďalšou výhodou pred konkurenciou je prostredie, v ktorom túto činnost vykonáváme, strojové vybavenie a náradie, ktoré k tejto práci používáme. Veľa spokojných zákazníkov, ktorí si k našim mechanikom vybudovali už častokrát osobné vztahy, je toho dôkazom. Preto je pre každého zákazníka výhodou návštěva servisných predajní BestDrive a využitia našej servisnej ponuke! V kvalite a odbornosti je naša výhoda pred konkurenciou!

Ceny servisných úkonov Vám radi oznámia na ktorejkoľvek predajne BestDrive.

Sezónne skladovanie pneumatík


Uskladnenie pneumatík eliminuje problémy s odvozom a dovozom pneumatík do servisu a s ich uskladnením. Zimné pneumatiky uskladňujeme počas leta a letné pneumatiky počas zimy. Očistené a odborne ošetrené sú pripravené na nasledujúcu sezónu.

 


Popis služby

Uskladnenie zimných pneumatík cez leto a letných pneu cez zimu.

 

Prednosť služby

Pri uskladnení pneumatík u nás si nemusíte robiť starosti s odvozom a dovozom pneu do servisu, nemusíte si robiť starosti s miestom pre uskladnenie svojich pneu a nebudú Vám v garáži, či inom priestore zavadzať.

 

Prínos pre zákazníka

Skladovanie v podmienkach špeciálne určených a prispôsobených pre skladovanie pneu vrátane ošetrenie pneu pred uložením.

 

Popis

Veľmi priaznivo je medzi zákazníkmi hodnotená ponuka sezónneho uskladnenia pneumatík. O čo ide? Je to možnosť pre našich zákazníkov, ktorí využívajú pneumatiky s dezénmi pre letnú a zimnú sezónu. Ten, kto si u nás zakúpi pre nadchádzajúcu sezónu z pohľadu ročného obdobia (ZIMA-LETO) nové pneumatiky, a ktorému vykonáme servisnú službu má možnosť, nechať si vymenené pneumatiky u nás uskladniť. V čase, keď sa o tieto pneumatiky zákazníkovi staráme, vykonáme ich kontrolu (technický stav, umytie) a pripravíme ich na nadchádzajúce obdobie. Zákazník nemá starosti kam a ako tieto pneumatiky doma uskladniť. Tieto starosti prevezmeme plne za neho. Pred príchodom sezóny, pre ktorú sú určené sa po dohode vykoná zákazníkovi ich spätná montáž na vozidlo.

 

Mobilný pneuservis pre nákladné vozidlá


Mobilný pneuservis pre nákladné vozidlá je služba, ktorú poskytujeme s našim plne vybaveným pneuservisným vozidlom, a to priamo na mieste určenom zákazníkom. V súčasnosti máme pre našich klientov sedem mobilných servisov, ktoré pokrývajú potreby celého územia Slovenskej republiky.


REGION LOKALITA ADRESA KONTAKT OSOBNÝ NÁKLADNÝ AGRO EM SOLID
Západ
 
Trnava Mikovíniho 10/A, 917 01 Trnava 911 115 392 - ÁNO ÁNO ÁNO -
Levice Kasárenská 8, 934 01 Levice 910 542 827 - ÁNO ÁNO - -
Stred

 
Nitra Novozámocká 2/A, 949 01 Nitra 911 020 910 - ÁNO ÁNO ÁNO -
Zvolen Neresnícka 254, 961 50 Zvolen 910 542 890 - ÁNO - - -
Žilina Kragujevská 6, 011 19 Žilina 918 687 284 - ÁNO ÁNO ÁNO -
Východ
 
Spišská Nová Ves Mlynská 39, 052 01 Spišská Nová Ves 911 021 021 - ÁNO ÁNO ÁNO -
Košice Južná trieda 62, 040 01 Košice 910 542 824 - ÁNO - - ÁNO

 

Mobilný pneuservis pre agro a stavebné mechanizmy


Disponujeme mobilným servisom na EM aj AGRO plášte:

 

 • dokážeme prezuť EM plášte do priemeru ráfika 35" a AGRO plášte do priemeru ráfika 42"
 • servis prevádzame bez nutnosti demontáže diskového kolesa zo stroja
 • prídeme za vami - tým šetríme vaše peniaze a čas

 


REGION LOKALITA ADRESA KONTAKT OSOBNÝ NÁKLADNÝ AGRO EM SOLID
Západ
 
Trnava Mikovíniho 10/A, 917 01 Trnava 911 115 392 - ÁNO ÁNO ÁNO -
Levice Kasárenská 8, 934 01 Levice 910 542 827 - ÁNO ÁNO - -
Stred

 
Nitra Novozámocká 2/A, 949 01 Nitra 911 020 910 - ÁNO ÁNO ÁNO -
Zvolen Neresnícka 254, 961 50 Zvolen 910 542 890 - ÁNO - - -
Žilina Kragujevská 6, 011 19 Žilina 918 687 284 - ÁNO ÁNO ÁNO -
Východ
 
Spišská Nová Ves Mlynská 39, 052 01 Spišská Nová Ves 911 021 021 - ÁNO ÁNO ÁNO -
Košice Južná trieda 62, 040 01 Košice 910 542 824 - ÁNO - - ÁNO

Oprava pneumatík


Štandardné opravy poškodených pneumatík a duší. Servisní mechanici majú certifikát na realizáciu opráv a používajú značkový opravný materiál. Odborne zrealizovaná oprava Vám zvýší istotu a bezpečnosť pri jazde. V porovnaní s nákladmi na zakúpenie novej pneumatiky (duše) ušetríte bez toho, aby ste si znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku.


Náhly únik vzduchu z pneumatiky býva väčšinou spojený s prierazom alebo priepichom pneumatiky. Pokiaľ k tejto nehod príde počas jazdy, potom je dôležíté, čo najskôr zastaviť a pneumatiku vymeniť. Ďalšou jazdou na pneumatike bez tlakového vzduchu dojde k prelámaniu kordu nosnej vložky a pneumatika je neopraviteľná. Pokiaľ zistíte, že k tomuto úniku došlo v kľude, keď vozidlo stojí, tak  takisto neváhajte a poškodenú pneumatiku okamžite vymeňte. A to je práve príležitosť pre našich servisných mechanikov. Odborne zrealizovaná oprava mechanického poškodenia pneumatiky priepichom Vám ušetrí peniaze za nákup novej pneumatiky. Naši pracovníci sú pre opravy pneumatík a duší odborne preškolení. Taktiež nami používané značkové opravné materiály sú nielen kvalitné, ale aj cenovo veľmi výhodné. Preto je oprava poškodenej pneumatiky v servisoch BestDrive pre každého nášho zákazníka zárukou ďalších ubehnutých km a za priaznivú cenu.

Opravy poškodených pneumatík v servisoch BestDrive - záruka kvality!

Plyn do pneumatík


Nahustenie pneumatiky plynom SecurPneus Vám prináša komfort v podobe stabilného tlaku v pneumatike, takže nemusíte pneumatiku pravidelne dofukovať. Takisto predlžuje životnosť pneumatiky - pneumatika sa pri jazde neprehrieva a vďaka stabilnému tlaku nebudete jazdiť na podhustenej pneumatike.

Likvidácia pneumatík


V rámci ustanovení Zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov zabezpečujeme na všetkých našich prevádzkach bezplatný spätný zber odpadových pneumatík. Spätný zber pneumatík sa uskutočňuje bez ohľadu na nákup tovaru či služieb a značku. Táto služba je Vám k dispozícii počas otváracích hodín. Využiť môžete tiež sieť zberných miest Eltma. Najbližšie miesto spätného odberu nájdete na www.eltma.sk v sekcii Zberné miesta.

Záruka na pneumatiky


Nákupom a montážou pneumatík v servisnej sieti BestDrive získavate nárok na exkluzívnu BestDrive Garanciu, ktorá chráni Vašu investíciu do zakúpených pneumatík. BestDrive Garancia kryje zostatkovú hodnotu neopraviteľne náhodne poškodenej pneumatiky. Môžete ju uplatniť po dobu 2 rokov od dátumu predaja v ktorejkoľvek pobočke BestDrive na území Slovenskej republiky.


BestDrive Garancia - garantovaná ochrana pneumatík proti ich neopraviteľnému poškodeniu.

BestDrive Garancia je určená pre súkromých motoristov, taxislužby a vozidlá autoškol. Uzatvára se na 2 roky od dátumu nákupu spojeného s odbornou montážou pneumatík na vozidlo a vzťahuje sa na neobmezený počet ušlých kilometrov. BestDrive Garanciu je možno poskytnúť na osobné pneumatiky značiek Continental, Uniroyal, Semperit, Barum, Matador, Bridgestone, Michelin, Sava a ďalších značiek aktuálne predávaných v sieti BestDrive. Podmienkou záruky BestDrive Garancie je pravidelná kontrola týchto pneumatík minimálne každých 6 mesiacov za účelom kontroly ich technického stavu. Táto kontrola je pre Vás bezplatná a môžete ju zrealizovať na ktorejkoľvek pobočke BestDrive.

 

 

Prednosť služby

Ide o službu, ktorá chráni zákazníkovu investicíu do zakúpených pneumatík. BestDrive Garancia kryje zostatkovú hodnotu neopraviteľne náhodne poškodenej pneumatiky. Systém záruk BestDrive Garancia sa vzťahuje na osobné, SUV a 4x4 bezdušové pneumatiky mimo pneumatík VAN a off road. Umožňuje získať až 80%-nú náhradu a vzťahuje sa na neobmezený počet ušlých kilometrov.

 

 

Prínos pre zákazníka

 • až 80 % zľava pri neopraviteľném poškodeniu pneumatík

 • 2 roky garantovanej ochrany na neobmezený počet ušlých kilometrov

 • pomoc i v prípade vandalizmu* (tzn. poškodenie pneumatík cudzou osobou)

 
* je potrebné doplniť vyjadrenie PZSR

 

 

Ako postupovať v prípade škodovej udalosti?

• Príďte na najbližšiu servisnú pobočku BestDrive.

• Nezabudnite si so sebou vziať originálny predajný doklad a garančný certifikát.

• Náš predajný personál preverí stav Vašej pneumatiky a jej poškodenie.

 

V prípade uznania BestDrive Garancie Vám poskytneme novú pneumatiku so zľavou až 80%. Vyššie poskytnutá zľava závisí od opotrebenia poškodenej pneumatiky.

 

Kompenzácia

V prípade uplatnenia BestDrive Garancie bude poškodená pneumatika vymenená za novú za aktuálnu ceníkovú cenu mínus refundacia na bázi zbylej hľbky dezénu poškodenej pneumatiky. Kompenzácia za neopotrebovaný dezén bude uplatnená podľa následujúcej tabuľky:

 

   Kompenzácia   

Zbylá hĺbka dezénu

   Bežné pneu       Runflat pneu      

                80%

>= 7,9 mm >= 6,0 mm

                70%

 7,0 - 7,9 mm 5,6 - 5,9 mm

                60%

 5,9 - 6,9 mm 5,1 - 5,6 mm

                50%

4,8 - 5,8 mm

4,5 - 5,0 mm

 

Zbylá hĺbka dezénovej drážky na pôvodnej pneumatike sa určí z priemerov 3 meraní po obvode pneumatiky, z ktorých žiadna nesmie byť pod 1,6 mm. Kompenzáciou sa rozumie zľava z aktuálnej cenníkovej ceny.

 

 

BestDrive Garancia nekryje tyto prípady:

 • poškodenie pneumatiky zpôsobené technickým stavom automobilu

 • prokazateľnou výrobnou vadou pneumatiky

 • poškodenie pneumatiky vplyvom nesprávného hustenia

 • poškodenie pneumatiky, ktoré je možno bezpečne opraviť

 

 

Záruka spokojnosti


Nie ste spokojní s pneumatikami BestDrive?

Vráťte nám ich do 14 dní, my vám vrátíme peniaze.

 


 

Platnosť záruky:

 

• Len na kompletnú sadu pneumatík značky BestDrive.

 

 • Po dobu 14 dní alebo do nájazdu 1 000 km po montáži zakúpených pneumatík (podľa toho čo nastane skôr).

 

• Len na osobné vozidlá.

 

• Platí len pre súkromných motoristov.

 

Podmienky záruky:

 

• Doložiť platný doklad o zakúpení a montáži pneumatík BestDrive s uvedeným počtom kilometrov.

 

• Výmena celej sady pneumatík je možná len v servisnej sieti BestDrive.

 

• Záruku je možné uplatniť len v tej pobočke BestDrive, kde bola sada predaná a namontovaná.

 

• Kompletný servis výmeny pneumatík hradí zákazník.

 

My garantujeme vrátenie peňazí za pneumatiky.

 

 

Podrobné podmienky záruky spokojnosti nájdete tu >>>

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear