klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Pneuservis pre agro a stavebné mechanizmy

Pneuservis pre agro a stavebné mechanizmy

Odborná výmena kolies (pneumatík, diskov, duší, ventilov), hustenie a ekologická likvidácia opotrebovaných pneumatík. Predaj pneumatík, odbornosť a kvalita realizovaných servisných služieb na modernom strojovom vybavení.


V dnešnej dobe sú vysoké požadavky na úžitkovú hodnotu AGRO pneumatík (väčšia kontaktná plocha, vysoká záberová sila, menší tlak na pôdu, vyššia rýchlosť, vysoká životnosť a úspora pohonných hmôt). Práve z týchto dôvodov vstupuje do popredia odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb, ktoré sú štandardne realizované v servisných predajniach BestDrive. Naša dlhoročná tradícia v tomto odbore podnikania, profesionálny prístup, znalosti a skúsenosti servisného a predajného personálu a moderné strojové vybavenie sú dostatečnou zárukou toho, že sa na naše služby môže zákazník spoľahnúť.

Ceny servisných úkonov Vám radi oznámia na ktorejkoľvek predajne BestDrive.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear