klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Pneuservis pre nákladné vozidlá

Pneuservis pre nákladné vozidlá

Odborná výmena kolies (pneumatík, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie opotřebovaných pneumatík. Predaj pneumatík, zabezpečenie protektorovania, odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb, moderné strojové vybavenie pod jednou strechou.


V dnešnej dobe, keď konkurencia na trhu nákladných dopravcov je čím ďalej silnejšia, vyhrávajú práve tí, kterých zákazníci sa na svojho dopravca môžu stopercentne spoľahnúť. Prevádzková schopnost vozidla u dopravcov je teda na prvom mieste. A práve pneumatiky a s tým súvisiaca kvalitne zrealizovaná pneuservisná služba sú z pohľadu spoľahlivosti na jednom z prvých miest. Naša dlhoročná tradícia , profesionalita, odbornosť a skúsenosť servisného a predajného vybavenia a dodržovanie štandardných pracovných postupov, sú dostatečnou zárukou toho, že sa na naše služby môžete spoľahnúť. Vaši zákazníci sa potom môžu spoliehať na to, že Vaše vozidlá privezú ich tovar, či osoby tam, kam potrebujú a včas.

Štandardnou súčasťou služby je:

  1. Demontáž, montáž, vyváženie kolies, opravy duší a pneumatiky sú realizované podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejšom strojovom vybavení odborne preškoleným personálom.
  2. Štandardnou doplnkovou službou je hustenie pneumatík inertným plynom (vyššia životnosť pneumatík, nižší valivý odpor).
  3. Novo zavedenou službou je mobilný nákladný servis priamo u zákazníka.
  4. K našej ponuke patrí aj protektorovanie a spätný odber opotrebených pneumatík.

 

Ceny servisných úkonov Vám radi oznámia na ktorejkoľvek predajne BestDrive.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear