klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Pneuservis pre motocykle

Pneuservis pre motocykle

Výmena moto pneumatík, prípadné vyváženie. Pre rozsah moto-služieb kontaktujte prosím konrétnu predajňu. Tradícia spoločnosti, odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb, najmodernejšie strojové vybavenie.


Naši servisní mechanici spolu s predajným personálom sa pravidelne vzdelávajú a sú prezetáciou ponuky sortimentu, odborne zrealizovanú prácu i na kvalitu technických informácií dokonale pripravení. Zvládnu zákazníkovi nielen ponúknuť práve tú správnu pneumatiku pre jeho motocykel, ale i to, čo je dnes veľmi důležité – zrealizuujú odborný pneuservis. Väčšina našich servisných mechanikov má súčasne i odbornosť automechanika. Naša prednosť pred konkurenciou je v odbornosti, ponuke a kvalite zrealizovanej práce. Našou ďalšou výhodou pred konkurenciou je prostredie, v ktorom túto činnost vykonáváme, strojové vybavenie a náradie, ktoré k tejto práci používáme. Veľa spokojných zákazníkov, ktorí si k našim mechanikom vybudovali už častokrát osobné vztahy, je toho dôkazom. Preto je pre každého zákazníka výhodou návštěva servisných predajní BestDrive a využitia našej servisnej ponuke! V kvalite a odbornosti je naša výhoda pred konkurenciou!

Ceny servisných úkonov Vám radi oznámia na ktorejkoľvek predajne BestDrive.

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear