klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Sezónne skladovanie pneumatík

Sezónne skladovanie pneumatík

Uskladnenie pneumatík eliminuje problémy s odvozom a dovozom pneumatík do servisu a s ich uskladnením. Zimné pneumatiky uskladňujeme počas leta a letné pneumatiky počas zimy. Očistené a odborne ošetrené sú pripravené na nasledujúcu sezónu.

 


Popis služby

Uskladnenie zimných pneumatík cez leto a letných pneu cez zimu.

 

Prednosť služby

Pri uskladnení pneumatík u nás si nemusíte robiť starosti s odvozom a dovozom pneu do servisu, nemusíte si robiť starosti s miestom pre uskladnenie svojich pneu a nebudú Vám v garáži, či inom priestore zavadzať.

 

Prínos pre zákazníka

Skladovanie v podmienkach špeciálne určených a prispôsobených pre skladovanie pneu vrátane ošetrenie pneu pred uložením.

 

Popis

Veľmi priaznivo je medzi zákazníkmi hodnotená ponuka sezónneho uskladnenia pneumatík. O čo ide? Je to možnosť pre našich zákazníkov, ktorí využívajú pneumatiky s dezénmi pre letnú a zimnú sezónu. Ten, kto si u nás zakúpi pre nadchádzajúcu sezónu z pohľadu ročného obdobia (ZIMA-LETO) nové pneumatiky, a ktorému vykonáme servisnú službu má možnosť, nechať si vymenené pneumatiky u nás uskladniť. V čase, keď sa o tieto pneumatiky zákazníkovi staráme, vykonáme ich kontrolu (technický stav, umytie) a pripravíme ich na nadchádzajúce obdobie. Zákazník nemá starosti kam a ako tieto pneumatiky doma uskladniť. Tieto starosti prevezmeme plne za neho. Pred príchodom sezóny, pre ktorú sú určené sa po dohode vykoná zákazníkovi ich spätná montáž na vozidlo.

 

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear