klima24hod-zasahova-sluzbaautobateriebesdrive-garanciebrzdova-kvapalinabrzdyAsset 20chybajuca-ikonkaCHÝBAIKONKAAsset 10diagnostikaelektronicka-fakturaciafinancovaniegeometriaklimakonzultacie-predajAsset 14Asset 6olejonline-objednavkaOctoberAsset 32opravy-pneu-dusiAsset 30Asset 3Asset 2Asset 4Asset 16pneuhotelpneuservispriprava-na-stkprohlidka-vozidlasvetlatest-emisiiAsset 26tuningumyvanie-pneu-diskovvyfukyzahustovanie-plynomAsset 8

Záruka na pneumatiky

Záruka na pneumatiky

Nákupom a montážou pneumatík v servisnej sieti BestDrive získavate nárok na exkluzívnu BestDrive Garanciu, ktorá chráni Vašu investíciu do zakúpených pneumatík. BestDrive Garancia kryje zostatkovú hodnotu neopraviteľne náhodne poškodenej pneumatiky. Môžete ju uplatniť po dobu 2 rokov od dátumu predaja v ktorejkoľvek pobočke BestDrive na území Slovenskej republiky.


BestDrive Garancia - garantovaná ochrana pneumatík proti ich neopraviteľnému poškodeniu.

BestDrive Garancia je určená pre súkromých motoristov, taxislužby a vozidlá autoškol. Uzatvára se na 2 roky od dátumu nákupu spojeného s odbornou montážou pneumatík na vozidlo a vzťahuje sa na neobmezený počet ušlých kilometrov. BestDrive Garanciu je možno poskytnúť na osobné pneumatiky značiek Continental, Uniroyal, Semperit, Barum, Matador, Bridgestone, Michelin, Sava a ďalších značiek aktuálne predávaných v sieti BestDrive. Podmienkou záruky BestDrive Garancie je pravidelná kontrola týchto pneumatík minimálne každých 6 mesiacov za účelom kontroly ich technického stavu. Táto kontrola je pre Vás bezplatná a môžete ju zrealizovať na ktorejkoľvek pobočke BestDrive.

 

 

Prednosť služby

Ide o službu, ktorá chráni zákazníkovu investicíu do zakúpených pneumatík. BestDrive Garancia kryje zostatkovú hodnotu neopraviteľne náhodne poškodenej pneumatiky. Systém záruk BestDrive Garancia sa vzťahuje na osobné, SUV a 4x4 bezdušové pneumatiky mimo pneumatík VAN a off road. Umožňuje získať až 80%-nú náhradu a vzťahuje sa na neobmezený počet ušlých kilometrov.

 

 

Prínos pre zákazníka

  • až 80 % zľava pri neopraviteľném poškodeniu pneumatík

  • 2 roky garantovanej ochrany na neobmezený počet ušlých kilometrov

  • pomoc i v prípade vandalizmu* (tzn. poškodenie pneumatík cudzou osobou)

 
* je potrebné doplniť vyjadrenie PZSR

 

 

Ako postupovať v prípade škodovej udalosti?

• Príďte na najbližšiu servisnú pobočku BestDrive.

• Nezabudnite si so sebou vziať originálny predajný doklad a garančný certifikát.

• Náš predajný personál preverí stav Vašej pneumatiky a jej poškodenie.

 

V prípade uznania BestDrive Garancie Vám poskytneme novú pneumatiku so zľavou až 80%. Vyššie poskytnutá zľava závisí od opotrebenia poškodenej pneumatiky.

 

Kompenzácia

V prípade uplatnenia BestDrive Garancie bude poškodená pneumatika vymenená za novú za aktuálnu ceníkovú cenu mínus refundacia na bázi zbylej hľbky dezénu poškodenej pneumatiky. Kompenzácia za neopotrebovaný dezén bude uplatnená podľa následujúcej tabuľky:

 

   Kompenzácia   

Zbylá hĺbka dezénu

   Bežné pneu       Runflat pneu      

                80%

>= 7,9 mm >= 6,0 mm

                70%

 7,0 - 7,9 mm 5,6 - 5,9 mm

                60%

 5,9 - 6,9 mm 5,1 - 5,6 mm

                50%

4,8 - 5,8 mm

4,5 - 5,0 mm

 

Zbylá hĺbka dezénovej drážky na pôvodnej pneumatike sa určí z priemerov 3 meraní po obvode pneumatiky, z ktorých žiadna nesmie byť pod 1,6 mm. Kompenzáciou sa rozumie zľava z aktuálnej cenníkovej ceny.

 

 

BestDrive Garancia nekryje tyto prípady:

  • poškodenie pneumatiky zpôsobené technickým stavom automobilu

  • prokazateľnou výrobnou vadou pneumatiky

  • poškodenie pneumatiky vplyvom nesprávného hustenia

  • poškodenie pneumatiky, ktoré je možno bezpečne opraviť

 

 

continental
Uniroyal
Barum
Matador

 

Bridgestone
Goodyear