Profil spoločnosti

Profil společnostiBestDrive je jediná česká a slovenské sieť auto a pneuservisov, ktorá patrí do nemeckého koncernu Continental a pôsobí na trhu už niekoľko rokov. Sieť BestDrive sa neustále vyvíja a mení v súlade s vývojom trhu aj požiadavky zákazníkov a v rámci ČR i SR ju v súčasnosti tvorí viac ako 85 vlastných pobočiek a 100 servisov franšízových partnerov.

BestDrive nepatrí iba medzi pneuservisné siete, ale aj medzi najväčšie auto servisnej siete, ktoré kladú dôraz na vysokú kvalitu ponúkaných služieb. Zároveň je najväčším maloobchodným predajcom pneumatík koncernuContinental v Česku i na slovenský. Medzi našich spokojných klientov patria samozrejme tiež koneční zákazníci. Výhodou siete je úzka spolupráca s veľkou časťou fl eetového trhu, mnohými regionálnymi fl eety, nadnárodnými spoločnosťami a s takmer všetkými leasingovými spoločnosťami.

Spoločnosť kladie dôraz ako na kvalifi kovanost a neustále vzdelávanie všetkých členov tímu, tak na kvalitu technológií, ktoré sú využívané na pobočkách. Cieľom spoločnosti je byť popredným poskytovateľom automotive služieb.

Silné zázemie koncernu Continental AG

Spoločnosť Continental sa zaoberá vývojom inteligentných technológií pre prepravu osôb i tovaru. Výrobca pneumatík, dodávateľ pre automobilový priemysel, ktorý ponúka vždy spoľahlivá, bezpečná a dostupné riešenia podľa požiadaviek svojich partnerov a klientov.

Päť divízií spoločnosti:

  • Divízia Chassis a Safety (podvozky a bezpečnosť) sa zameriava na moderné technológie pre aktívne a pasívne bezpečnosť a pre dynamiku vozidiel.
  • Divízia Powertrain predstavuje inovatívne a účinné systémové riešenia pre hnacie jednotky dneška aj budúcnosti pre vozidlá všetkých kategórií.
  • Divízia Interior (interiér) kombinuje všetky aktivity týkajúce sa prezentácie a riadenie informácií vo vozidle.
  • Divízia Tires (pneumatiky) ponúka správne pneumatiky pre každé použitie - od osobných automobilov cez nákladné automobily, autobusy a stavebné stroje až po špeciálne vozidlá, bicykle a motocykle.
  • Spoločnosť ContiTech vyvíja a vyrába funkčné diely, komponenty a systémy pre automobilový priemysel a pre ostatné kľúčové odvetvia.