Kto jsme?

BestDrive je jediná slovenská a česká sieť auto a pneuservisov, ktorá patrí do nemeckého koncernu Continental a pôsobí na trhu už niekoľko rokov. Sieť BestDrive sa neustále vyvíja a mení v súlade s vývojom trhu a požiadavkami zákazníkov a v rámci Sr a Čr ju v súčasnej dobe tvorí viac než 180 pobočiek.

BestDrive nepatrí len medzi pneuservisné siete, ale taktiež medzi najväčšie autoservisné siete, ktoré kladú dôraz na vysokú kvalitu ponúkaných služieb. Zároveň je najväčším maloobchodným predajcom pneumatík koncernu Continental na Slovensku a v Česku. Medzi našich spokojných klientov patria samozrejme koneční zákazníci. Výhodou siete je úzka spolupráca s veľkou časťou fleetového trhu, množstvom regionálnych fleetov, nadnárodných spoločností a s takmer všetkými leasingovými spoločnosťami.

Spoločnosť kladie dôraz ako na kvalifikovanosť a neustále vzdelávanie všetkých členov tímu, tak na kvalitu technológií, ktoré sú využívané na pobočkách. Cieľom spoločnosti je byť popredným poskytovateľom automotive služieb.

SILNÉ ZÁZEMIE KONCERNU CONTINENTAL AG

Spoločnosť Continental sa zaoberá vývojom inteligentných technológií na prepravu osôb a tovaru. Výrobca pneumatík, dodávateľ pre automobilový priemysel, ktorý ponúka vždy spoľahlivé, bezpečné a dostupné riešenia podľa požiadaviek svojich partnerov a klientov.

Päť divízií spoločnosti:

  • Divízia Chassis and Safety (podvozky a bezpečnosť) sa zameriava na moderné technológie pre aktívnu a pasívnu bezpečnosť a na dynamiku vozidiel.
  • Divízia Powertrain predstavuje inovatívne a účinné systémové riešenia pre hnacie jednotky dneška i budúcnosti pre vozidlá všetkých kategórií.
  • Divízia Interior (interiér) kombinuje všetky aktivity týkajúce sa prezentácie a riadenia informácií vo vozidle.
  • Divízia Tires (pneumatiky) ponúka správne pneumatiky pre každé použitie – od osobných automobilov cez nákladné automobily, autobusy a stavebné stroje až po špeciálne vozidlá, bicykle a motocykle. Súčasťou divízie Tires je tiež sieť autoservisov BestDrive.
  • Spoločnosť ContiTech vyvíja a vyrába funkčné diely, komponenty a systémy pre automobilový priemysel a pre ostatné kľúčové odvetvia.