Značka Continental sú prémiové pneumatiky koncernu Continental AG

Bezpečnosť na cestách po celý rok! Pneumatiky Continental kombinujú potešenie z jazdy s maximálnou bezpečnosťou. Je možné sa o tom presvedčiť v pravidelných testoch časopisov ako sú napríklad: Auto Bild, Auto Motor, Sport, Adac, Auto moto a ďalších ako pravidelný víťaz rôznych testov. Tradičný výrobca pneumatík kombinuje vysoký komfort a dynamické potešenie z jazdy s modernými technológiami. Pre vodičov to znamená suverénny pocit v každej dopravnej situácii. Značka Continental je tu pre vás už od roku 1871.

Pneumatiky Continental – vývoj, ktorý ide nezadržateľne dopredu

Od sofistikovaných zimných pneumatík, cez športové Continental pneumatiky pre motocykly až po celoročné pneumatiky, teda pneumatiky do každého počasia. Continental je najväčší nemecký výrobca s jediným cieľom – vyvíjať a vyrábať pneumatiky do všetkých poveternostných podmienok, ktorý zamestnáva viac ako 243 000 ľudí po celom svete. Hlavným prínosom, ktorým Continental ovplyvňuje trendy je inovatívna technológia výroby a dlhoročné skúsenosti.

Continental úzko spolupracuje s poprednými nemeckými výrobcami automobilov. Táto kooperácia dodáva informácie o najnovších technológiách pri vývoji podvozkov vozidiel a tým aj unikátnu možnosť pre prispôsobovanie výroby a vývoja. Pneumatiky Continental sú zárukou bezpečnej a bezproblémovej jazdy vášho automobilu.

Pneumatiky Continental – Inovatívne technológie pre väčšie potešenie z jazdy a bezpečnosť

Značka Continental zahŕňa zimné, letné aj celoročné pneumatiky pre osobné automobily, terénne automobily a dodávky, zároveň aj pneumatiky pre nákladné autá, motocykly či bicykle. Spoločnosť Continental vyrába svoje pneumatiky praktickými technológiami pre najväčší jazdný komfort – vrátane ContiSilentTM. Vďaka polyuretanovej pene, ktorá je plnená zvnútra. Táto technológia znižuje hlučnosť pneumatiky Continental na vozovke a umožňuje tým tichú a rýchlu jazdu.   

Tip pre nákup pneumatík Continental

Pneumatiky Continental s ContiSealTM a SSR pre viac bezpečnosti

Okrem technológií ContiSilentTM kladie Continental dôraz na inovácie, ktoré pomáhajú vodičom bezpečne dôjsť aj v prípade poruchy: pneumatiky Continental s ContiSeal™ majú na vnútornom povrchu pneumatiky viskózny povlak, takže drobné poškodenia pneumatiky, ako napr. vrazené klince, sú okamžite utesnené. Pneumatiky s Continental SSR majú zosilnené bočné steny. Vodiči sú teda v bezpečí aj v prípade defektu na ceste do najbližšieho servisu.  

Nami ponúkané prémiové značky koncernu Continental

Naše služby / Nami ponúkané servisné služby