Semperit – ideálna pneumatika do zimy

Pneumatika by mala byť čo najlepšia v lete i v zime. Musí zvládať výkyvy počasia, teda vysoké i nízke teploty, dážď, ľad, sneh a ďalšie. Rakúsky producent pneumatík Semperit sa už viac než 100 rokov snaží, aby jeho výrobky spĺňali všetky podmienky pre jazdu na akomkoľvek povrchu vozovky a pri akomkoľvek štýle jazdy.

Pneumatiky s tradíciou

Značka pneumatík Semperit existuje zhruba od roku 1906 a patrí už medzi tradičné značky na európskom trhu s pneumatikami. Spoločnosť Semperit AG skladajúca sa z niekoľkých divízií, sa stala v roku 1985 časťou spoločnosti pod koncern Continental AG. Táto fúzia znamenala pre pneumatiky Semperit výrazné zdokonalenie technológie a výrobných procesov. Svoje meno si značka Semperit získala predovšetkým u zimných pneumatík, ktoré presvedčili zákazníka skvelými vlastnosťami v horských oblastiach a na zákazníka určite zapôsobia priaznivou cenou a dobrou kvalitou.

Zimné pneumatiky Semperit – bezpečná jazda na snehu a ľade

semperit speedlife

Renomovaná značka Semperit má na zimu pripravené kvalitné zimné pneumatiky. Semperit Speed Grip a Semperit Master Grip sú modelové rady určené pre chladné zimné obdobie a ukazujú svojou kvalitou, že ich pôvod pochádza z rakúskych horských oblastí.

Semperit Speed Grip 2 dosahuje v testoch najvyššie známky pri jazde na snehu. Novinkou je následná rada Semperit Speed Grip 3, ktorá ešte vylepšila svoje jazdné vlastnosti. Bolo to dané ďalšou  optimalizáciou dezénu. Model bol dlhú dobu testovaný pri jazde za mokra, ľadu a snehu. Rovnako má priaznivý vplyv na spotrebu paliva a opotrebenie pneumatík.

Semperit Master Grip 2 je tiež ideálny pre jazdu v zimných podmienkach i keď jazdné vlastnosti pri jazde na ľade nie sú tak dokonalé ako pri modele Semperit Speed Grip 3. Pro vozidla VAN existuje varianta Semperit Van Grip.

Letné pneumatiky Semperit – kvalita pre teplé počasie

Modelové letných pneumatik rady Semperit Speed Life 2 a Semperit Comfort Life sú špecialisti pre použitie v horúcom letnom počasí a ponúkajú skvelé jazdné vlastnosti a veľmi prijateľné ceny. V testoch sú umiestňované väčšinou v zlatom priemere. Pneumatiky Semperit sa vyplatia najmä preto, že rovnako ako zimné i celoročné pneumatiky Semperit dbajú na nízku spotrebu paliva. Semperit Speed Life 2 ako už názov napovedá, je špecialistom pre rýchlu jazdu a býva testovaný na závodných okruhoch.

Naše služby / Nami ponúkané servisné služby