Pneuservis pre osobné vozidlá

Pneuservis pre osobné vozidlá ideálna voľba pre každý typ osobného automobilu, dodávky aj SUV. V našich servisných predajniach získate ten najlepší a najprofesionálnejší prístup.

Popis služby

Odborná výmena pneumatík vrátane presného vyváženia na stacionárnom zariadení je štandartou služby pneuservis pre osobné vozidla.

Prednosť pneuservisov BestDrive

Tradícia spoločnosti, odbornosť a profesionalita pneuservisných služieb pre osobné vozidla, najmodernejšie strojové vybavenie.

Prečo si nás vybrať?

Pneuservis pre osobné vozidla značky BestDrive – záruka kvality a spoľahlivosť poskytovaných služieb.

Popis

Pneuservisné služby pre osobné vozidla sú ponúkané jak pre celoročné pneumatiky, tak i pre letné pneumatiky alebo zimné pneumatiky. V súčasnej dobe, keď na cestách jazdia vozidlá s oveľa vyššou konštrukčnými rýchlosťami, keď pribúdajú kilometre rýchlostných ciest a diaľnic, keď príbúda na cestách počet vozidiel a s tým aj počty vodičov s rôznymi skúsenosťami a rôznou dĺžkou praxe vo vodičskom umení – práve z týchto dôvodov vystupuje do popredia aj kvalita a odbornosť servisu pneumatík. S kvalitou pneumatík veľmi úzko súvisí práve aj odbornosť pneuservisu. Pneuservis pre osobné vozidla ponúkaný u nás, v našich predajňách a servisnej sieti, sa zákazníkovi dostáva nielen odbornosť z pohľadu kvality odvedenej práce, ale súčasne aj množství technických informácií o pneumatikách. Ide nielen o informácie o rozmeroch a dezénoch pneumatík, ale aj o informácie o nosnosti pneumatík, rýchlostnej kategórii, prípadne inej dôležitej informácie súvisiacej s konkrétnym vozidlom a jeho používaním v prevádzke. Naši servisní mechanici spolu s predajným personálom sa pravidelne vzdelávajú a sú na prezentáciu ponuky sortimentu, odborne zrealizovanú prácu i na kvalitu dokonale pripravení. Zvládnu zákazníkovi ponúknuť správnu pneumatiku pre jeho vozidlo a vysvetliť spôsob použitia, ale súčasne – a to čo je dnes veľmi důležité – zrealizujú odborný pneuservis pre osobné vozidla. Väčšina našich servisných mechanikov má súčasne i odbornosť automechanika. V tom sa líšime od mnohých servisov, ktoré ponúkajú obdobnú službu. V odbornosti, ponuke a kvalite zrealizovanej práce. Našou ďalšou veľkou výhodou oproti konkurencii je prostredie, v ktorom túto činnost vykonáváme, strojné vybavenie a prístroje, ktoré k tejto práci používáme. Veľa spokojných zákazníkov, ktorí si k našim mechanikom vybudovali už veľa krát osobné vzťažhy, je toho dôkazom. Pneuservis pre osobné vozidlá nezávisí na značke pneumatík, takže je jedno, či máte Continental, Barum, Bestdrive, Matador, Uniroyal alebo Semperit.

Štandardnou súčasťou služby je:

  1. Demontáž, montáž a vyváženie kolies, činnosti ktoré sú realizované podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejšom strojnom zariadení.
  2. Odborne preškolený personál pre štandardný pneuservis pre osobné vozidla, pre montáž a vyváženie oceľových kolies, pre prácu s elektronickým ventilom, opravy pneumatík a duší.
  3. Štandardom kvality a bezpečnosti prevádzky je používanie momentového kľúča pre dotiahnutie šrúbov kolies.
  4. Štandardnou doplnkovou službou je hustenie pneumatík inertným plynom (vyššia životnosť pneumatík, nižší valivý odpor).
  5. Ďalšou doplnkovou službou je mimosezónne skladovanie kolies zákazníkov.
  6. V súlade so zákonom je realizovaná ekologická likvidácia opotřebovaných pneumatík.

Snažíme sa, aby každý zákazník poznal výhody návštevy servisných predajní BestDrive a využil našej servisnej ponuky – pneuservis pre osobné vozidla! Spoznajte ich aj Vy! V kvalite a odbornosti je naša výhoda před konkurenciou! 

Cenu úkonu - pneuservis pre osobné vozidla Vám radi oznámia na ktorejkoľvek predajne BestDrive.

Veľa našich pobočiek pre pneuservis pre osobné vozidla má otvorené aj cez víkendy, takmer nonstop.

pneuservis pre osobné vozidla volba pre vás

Naše služby / Nami ponúkané servisné služby