Uniroyal – pneumatiky s dlhoročnou tradíciou

Značka Uniroyal sa vždy sústredila na výrobu vysoko kvalitných pneumatík, ktoré si udržujú výborné jazdné vlastnosti na akomkoľvek povrchu vozovky. Spoločnosť je už dlhšiu dobu súčasťou koncernu Continental AG a ťaží z mnohoročných skúseností svetovo uznávaného výrobcu pneumatík. Uniroyal sa zameriava najmä na pneumatiky pre mokré vozovky.

Tipy pre nákup pneumatík Uniroyal

História značky Uniroyal

Založením gumárenskej firmy v Lutychu roku 1868 sa začala písať história úspešného výrobcu pneumatík. Belgická spoločnosť, ktorá bola vtedy známa ako Englebert Tyres sa v roku 1958 zlúčila s americkou spoločnosťou US Rubber a v priebehu rokov sa postupne zo vzniknutej značky Uniroyal-Englebert skrátila na Uniroyal. Neskôr sa zlúčila so spoločnosťou Continental AG.

Špecializácia na výrobu dažďových pneumatík začala v 70 rokoch 20 storočia a pokračuje dodnes. Vynikajúca ovládateľnosť a jazdné vlastnosti na mokrých vozovkách sú charakteristickými rysmi pneumatík Uniroyal, historické udalosti potvrdzujú a zaisťujú výbornú povesť značky.

Postupom času sa výroba rozšírila aj na pneumatiky pre ostatné typy vozoviek.

Uniroyal pneumatiky pro každý účel

Ako výrobca primárne pneumatík do dažďa získala dlho zavedená spoločnosť celosvetovú slávu. Za značkou Uniroyal sa skrýva omnoho viac ako len výborný výkon na mokrých vozovkách. Sortiment pneumatík je veľmi rozsiahly, od vysoko kvalitných letných i zimných pneumatík až po celoročné pneumatiky. Medzi ich nesporné výhody patrí:

  • Inovatívny design
  • Výborný pomer cena – výkon
  • Najnovšie technológie vo výrobe

Či už plánujete jazdu v akomkoľvek počasí, pneumatiky Uniroyal sú tie, ktoré Vám zaistia komfortnú jazdu a pocit bezpečia.

Pneumatiky Uniroyal - kvalita pre letné obdobie

Jedinečnosť letných pneumatík Uniroyal spočíva v ich typickom symetrickom dezéne. Táto symetria zaručuje vyváženú jazdu ako na suchých, tak i na mokrých cestách so zárukou bezpečnosti a pohodlia z jazdy. Špeciálny profil plášťa spolu s dezénom optimalizovaným pre odvod vody znižuje riziko aquaplaningu. Rada letných pneumatík Uniroyal zahŕňa nielen pneumatiky pre osobné automobily, ale aj pre VAN a SUV. Zo sortimentu stojí za zmienku napríklad Uniroyal RainExpert ideálny pre jazdu na mokrých vozovkách, alebo Uniroyal RainSport  pneumatika pre výborný športový výkon. Vďaka inovatívnej technológii Uniroyal Shark Skin môžu rýchle športové a luxusné vozidlá optimálne vyvážiť svoj výkon na ceste aj na dažďom nasiaknutých povrchoch.

tradiční pneumatiky uniroyal

Zimné pneumatiky – istota bezpečnej jazdy na snehu a ľade

I pri jazde v zime ste v bezpečí s zimnými pneumatikami Uniroyal. Všetky zimné pneumatiky sú prispôsobené extrémnym podmienkam chladného obdobia a presvedčia výbornou priľnavosťou na vozovkách pokrytých ľadom, snehom a blatom. Vďaka špeciálnym zmesiam a  3 - lamelovému profilu patria modely Uniroyal MS Plus 77 pre osobné automobily a Uniroyal Snow Max 2 pre dodávky a ľahké nákladné automobily medzi najlepšie pneumatiky pre jazdu na snehu.

Celoročné pneumatiky značky Uniroyal

I v značke Uniroyal ponúkame kvalitné celoročné pneumatiky. S radou Uniroyal AllSeasonExpert 2 a Uniroyal AllSeasonMax si zaistíte bezpečnú a spoľahlivú jazdu po celý rok a vyznačujú sa vynikajúcou ochranou proti aquplaningu, výborným handlingom a krátkou brzdnou dráhou za všetkých poveternostných podmienok.

Naše služby / Nami ponúkané servisné služby