BESTDRIVE: 5 dôvodov prečo na zimu prezuť v sieti BestDrive

Servisná sieť BestDrive pôsobí na trhu už niekoľko rokov. Po celom Slovensku a Česku sa nachádza 187 prevádzok, ktoré sú zamerané nielen na predaj pneumatík svetových značiek, ale aj na kvalitný servis. Profesionalita, odbornosť, zameranie na image a kvalifikovaný personál sú len zlomok toho, čo v sieti BestDrive nájdete pod jednou strechou.

Heslo servisnej siete BestDrive znie: „Vy jazdíte, my sa staráme.“ V tomto duchu sa snažíme prichádzať s produktmi a službami, ktoré zvyšujú komfort zákazníkov. Dôvodov, prečo by ste mali servisovať svoje auto práve u nás, je naozaj mnoho. Dovoľte nám, aby sme vám predstavili aspoň 5 takých, ktoré vám pomôžu učiniť správne rozhodnutie pri výbere vášho servisu.

1) PNEUSERVIS S MNOŽSTVOM SLUŽIEB A BESTDRIVE GARANCIOU

U nás nájdete kvalitné pneumatiky najlepších svetových značiek, medzi ktoré patrí Continental, BestDrive, Barum, Matador, Semperit či Uniroyal. Samozrejmosťou je ich odborná výmena vrátane presného vyváženia.

Okrem toho poskytujeme pneuservis pre agro a stavebné mechanizmy, sezónne skladovanie pneumatík, mobilný servis, opravu pneumatík, ich likvidáciu a ďalšie služby. Nechýba ani záruka tej najvyššej kvality. BestDrive garancia sa postará o krytie zvyškovej hodnoty neopraviteľnej pneumatiky, ktorú si môžete uplatniť po dobu 2 rokov od zakúpenia. A naviac u pneumatík BestDrive ponúkame jedinečnú garanciu a tou je Záruka spokojnosti, pri ktorej zákazník môže pneumatiky vrátiť do 14ti dní, pokiaľ s nimi nie je z akéhokoľvek dôvodu spokojný.

2) SPOĽAHLIVÝ AUTOSERVIS, KTORÝ VYRIEŠI VŠETKY PROBLÉMY

Profesionálny prístup a kvalitní servisní mechanici či technici. Tí robia z nášho autoservisu podnik, ktorý sa vymyká z priemeru. Nájdete tu kompletnú starostlivosť o Vaše auto. Najlepšou reklamou sú pre nás spokojní klienti.

Medzi naše špeciality patrí kontrola a nastavenie geometrie len do pár minút, servis klimatizácie, bŕzd, tlmičov či výmena kvapalín. Technici sa postarajú aj o nastavenie svetiel, diagnostiku vozidla, servisné prehliadky, prípravu na STK, čistenie interiéru a ďalšie služby.

Keďže práve začína obdobie prezúvania na zimné pneu, odporúčame všetkým motoristom nepodceniť aj celkovú prípravu vozidla na zimu, ako je napríklad kontrola stavu akumulátoru. Jedná sa o veľmi rýchly servisný úkon, ktorý prezradí, či je váš akumulátor v poriadku alebo je čas na výmenu, pretože nízke teploty jeho kapacitu znižujú. Samozrejmosťou je aj doplnenie nemrznúcej zmesi do ostrekovačov a doplnenie výbavy vozidla na zimu.

Patríme k málo spoločnostiam, ktoré sa môžu pochváliť komplexnou ponukou služieb pod jednou strechou. Nájdete u nás pneuservis s vlastnou ponukou služieb a širokým spektrom rôznych pneumatík. Doplňuje ho autoservis plný kvalitných, overených dielov, ktoré vás skrátka nesklamú. To všetko s poradenstvom v prípade, že máte nezodpovedané otázky.

pneu Bestdrive

3) NAJLEPŠIE SÚČIASTKY POD DOHĽADOM CONTINENTALU

Continental je nemecký výrobca automobilových súčiastok, ktorý momentálne patrí ku svetovej špičke. Vyvíja a vyrába mnoho komponentov ako napríklad brzdové systémy, tachografy, vstrekovacie systémy, pneumatiky, elektrické stabilizačné systémy a iné. Poslednou novinkou je kompletná ponuka batérií pod značkou Continental, nech už sa jedná o batérie typu Štart-Stop s pokročilou technológiou EFB či AGM, alebo o štartovacie batérie so spoľahlivou technológiou oloveného článku. Je pre nás cťou, že môžeme patriť priamo do tohto koncernu.

Pre našich zákazníkov to znamená, že všetky súčiastky, s ktorými u nás pracujeme, sa vyznačujú vysokou kvalitou, maximálnou životnosťou a zárukou spoľahlivosti. Nemusíte sa tak báť žiadnych nekvalitných súčiastok, ktoré by vás zradili v životne dôležitej situácii.

4) KLUB BESTDRIVE 

Staňte sa členom klubu BestDrive a čerpajte výhody, ako sú atraktívne ceny pneumatík, nadštandardné zľavy na pneuservis a autoservis či prístup do klubovej zóny. Členom klubu BestDrive sa stanete už pri prvom nákupe u nás a aby ste boli včas informovaní, aké akcie u nás práve prebiehajú, budeme vám pravidelne zasielať newsletter s akčnou ponukou.

5) ONLINE KOMUNIKÁCIA

Na slovenskom a českom trhu existuje stovka e-shopov s pneumatikami, ktoré ponúkajú len tovar bez dodatočných služieb. V poslednej dobe ale zákazník na internete nehľadá len produkt s nízkou cenou, ale komplexné, a predovšetkým komfortné riešenie. Preto sme spustili nové a moderné stránky s e-shopmi www.bestdrive.sk / www.bestdrive.cz , ktoré otvárajú zákazníkom nové možnosti. Zákazníci si okrem možnosti nákupu tovaru za atraktívne ceny môžu online objednať vo vyhovujúcom čase servis na konkrétnej pobočke.

Poslednou novinkou tohto roku je nový online seriál Správny Drive, ktorý prináša vodičom tipy a rady, ako sa starať o svoje vozidlo a čomu sa vyvarovať v konkrétnych sezónach. Prvé dva diely sa zaoberali dezinfekciou vozidla a klimatizáciou alebo aj tipom, ako sa brániť vysokým teplotám vo vozidle. Posledný diel je venovaný prezúvaniu na zimné pneumatiky a príprave auta na zimu 

You drive, we care.

BestDrive je najväčšia sieť pneuservisov a autoservisov na Slovensku a v Českej republike. Prevádzkovateľom siete je na Slovensku ContiTrade Slovakia s.r.o., v Českej republike ContiTrade Services s.r.o., obe spoločnosti patria do koncernu Continental. Jednotný koncept servisnej siete BestDrive so 187 pobočkami umožňuje pokryť ponukou profesionálnych pneuservisných a autoservisných služieb územia oboch štátov. Komplexnú ponuku tovaru a služieb môžu využívať aj zákazníci preferujúci online objednávanie z pohodlia domova cez www.bestdrive.sk alebo www.bestdrive.cz. Ako najväčší poskytovateľ komplexnej služby motoristom sa servisy BestDrive snažia nadštandardným spôsobom naplňovať očakávania svojich zákazníkov v duchu firemného motta: Vy jazdíte, my sa staráme / You drive, we care.