Pneumatiky osobné, VAN a 4x4

POPIS SLUŽBY

Odborná výmena pneumatík vrátane presného vyváženia na stacionárnom zariadení.

PREDNOSŤ SLUŽBY

Tradícia spoločnosti, odbornosť a profesionalita servisných služieb, najmodernejšie technické vybavenie.

PRÍNOS PRE ZÁKAZNÍKA

Značka BestDrive - záruka kvality a spoľahlivosti poskytovaných služieb.

POPIS

V súčasnej dobe, keď na cestách jazdia vozidlá s oveľa vyššími konštrukčnými rýchlosťami, keď pribúdajú kilometre rýchlostných ciest a diaľnic, keď pribúda na cestách počet vozidiel a s tým aj počty vodičov s rôznymi skúsenosťami a rôznou dĺžkou praxe vo vodičskom umení – práve z týchto dôvodov vystupuje do popredia aj kvalita a odbornosť servisu pneumatík. S kvalitou pneumatík veľmi úzko súvisí práve aj odbornosť pneuservisu. Práve u nás, v našich predajniach a servisnej sieti, sa zákazníkovi dostáva nielen odbornosť z pohľadu kvality odvedenej práce, ale súčasne aj množstvo technických informácií o pneumatikách. Ide nielen o informácie o rozmeroch a dezénoch pneumatík, ale aj o informácie o nosnosti pneumatík, rýchlostnej kategórii, prípadne iné dôležité informácie súvisiace s konkrétnym vozidlom a jeho používaním v prevádzke. Naši servisní mechanici spolu s predajným personálom sa pravidelne vzdelávajú a sú na prezentáciu ponuky sortimentu, odborne zrealizovanú prácu i na kvalitu dokonale pripravení. Zvládnu zákazníkovi ponúknuť správnu pneumatiku pre jeho vozidlo a vysvetliť spôsob použitia, ale súčasne – a to čo je dnes veľmi dôležité – zrealizujú odborný pneuservis. Väčšina našich servisných mechanikov má súčasne i odbornosť automechanika. V tom sa líšime od mnohých servisov, ktoré ponúkajú obdobnú službu. V odbornosti, ponuke a kvalite zrealizovanej práce. Našou ďalšou veľkou výhodou oproti konkurencii je prostredie, v ktorom túto činnosť vykonávame, strojné vybavenie a prístroje, ktoré k tejto práci používame. Veľa spokojných zákazníkov, ktorí si k našim mechanikom vybudovali už veľa krát osobné vzťahy, je toho dôkazom.

Štandardnou súčasťou služby je:

  1. Demontáž, montáž a vyváženie kolies, činnosti, ktoré sú realizované podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejšom strojnom zariadení.
  2. Odborne preškolený personál pre štandardný pneuservis, pre montáž a vyváženie oceľových kolies, pre prácu s elektronickým ventilom, opravy pneumatík a duší.
  3. Štandardom kvality a bezpečnosti prevádzky je používanie momentového kľúča pre dotiahnutie šróbov kolies.
  4. Štandardnou doplnkovou službou je hustenie pneumatík inertným plynom (vyššia životnosť pneumatík, nižší valivý odpor).
  5. Ďalšou doplnkovou službou je mimosezónne skladovanie kolies zákazníkov.
  6. V súlade so zákonom je realizovaná ekologická likvidácia opotrebovaných pneumatík.

 

Ceny servisných úkonov Vám radi oznámia na ktorejkoľvek predajni BestDrive.

Snažíme sa, aby každý zákazník spoznal výhody návštevy  servisných predajní BestDrive a využil našu servisnú ponuku. Poznajte ju aj vy! V kvalite a odbornosti je naša výhoda pred konkurenciou. Máte možnosť sa OBJEDNAŤ ONLINE

Naše služby / Nami ponúkané servisné služby