PNEUSERVISNÉ SLUŽBY

V súčasnej dobe, kedy na cestách jazdí vozidlá s oveľa vyššími konštrukčnými rýchlosťami, kedy pribúdajú kilometre rýchlostných ciest a diaľnic, kedy pribúda na cestách počet vozidiel a s tým aj počty vodičov s rôznymi skúsenosťami a rôznou dĺžkou praxe v vodičskom umení - práve z týchto dôvodov vystupuje do popredia kvalita a odbornosť servisu pneumatík. S kvalitou pneumatík teda neoddeliteľne súvisí aj odbornosť pneuservisu. Práve u nás, v našej predajnej a servisnej sieti, sa zákazníkovi dostáva nielen odbornosti z pohľadu kvality odvedenej práce, ale súčasne aj množstvo technických informácií o pneumatikách. Jedná sa nielen o informácie o rozmeroch a dezénoch pneumatík, ale aj informácie o nosnosti pneumatík, kategórii rýchlosti, prípadne iné dôležité informácie súvisiace s konkrétnym vozidlom a jeho používaním v prevádzke.

Značka BestDrive - záruka kvality a spoľahlivosti poskytovaných služieb.

Štandardnou súčasťou služby je:

  • Demontáž, montáž a vyváženie kolies, činnosti ktoré sú realizované podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejšom strojnom zariadení.
  • Odborne preškolený personál pre štandardný pneuservis, pre montáž a vyváženie oceľových kolies, pre prácu s elektronickým ventilom, opravy pneumatík a duší.
  • Štandardom kvality a bezpečnosti prevádzky je používanie momentového kľúča pre dotiahnutie šrúbov kolies.
  • Štandardnou doplnkovou službou je hustenie pneumatík inertným plynom (vyššia životnosť pneumatík, nižší valivý odpor).
  • Ďalšou doplnkovou službou je mimosezónne skladovanie kolies zákazníkov.
  • V súlade so zákonom je realizovaná ekologická likvidácia opotřebovaných pneumatík.

PNEUSERVIS PRE

OSOBNÉ VOZIDLÁ

ZJISTIT VIAC

SEZÓNNE USKLADNENIE PNEU

ZJISTIT VIAC

PNEUSERVIS PRE

NÁKLADNÉ VOZIDLÁ

ZJISTIT VIAC

PNEUSERVIS PRE

MOTO

ZJISTIT VIAC

PNEUSERVIS PRE

AGRO

ZJISTIT VIAC

OPRAVY PNEU A DUŠÍ

ZJISTIT VIAC

HUSTENIE PLYNOM

ZJISTIT VIAC