Servis a opravy klimatizácií

POPIS SLUŽBY

Diagnostika a opravy klimatizačných systémov vozidiel

PREDNOSŤ SLUŽBY

Naša spoločnosť poskytuje servis klimatizácii už od roku 2003 a pravidelne školí svojich automechanikov v najlepších školiacich strediskách. Samozrejmosťou je  špičkové servisné vybavenie i vodíkové sady pre odhalenie aj najmenšieho zdroje úniku chladiaceho média.

PRÍNOS PRE ZÁKAZNÍKA

Správnou diagnostikou nefunkčnosti chladiaceho systému, odhalenie zdroja poruchy alebo zdroja úniku chladiaceho média a jeho opravou Vám šetríme nielen finančné prostriedky, ale i zvyšujeme komfort pri používaní Vášho vozidla. 

POPIS

Klimatizácia je dnes už v mnohých prípadoch súčasťou základného vybavenia vozidiel. Stáva sa tak nepostrádateľným pomocníkom, ktorý v automobile vytvára príjemné prostredie nielen v lete, ale v podstate v priebehu celého roka. Hoci sa klimatizácia javí ako uzatvorený bezúdržbový systém, dochádza tu k pozvoľnému úniku chladiaceho média, ktorého veľkosť sa uvádza až 30% za 2 roky. Bežná údržba spočíva predovšetkým v kontrole predpísaného množstva chladiaceho prostriedku a ďalších operácií, ktoré sú súčasťou automatického testu našich moderných servisných prístrojov. Ďalej odporúčame aj pravidelnú výmenu peľového (príručnej) filtra vrátane dezinfekcie celého vnútorného rozvodu vzduchu v kabíne vozidla.

Ak sa na vašom vozidle prejaví nefunkčnosť, či znížená funkčnosť chladiaceho systému alebo vám pri pravidelnej údržbe zistíme zásadný úniky chladiaceho média sú naše vybrané prevádzkarne vybavené preškoleným personálom, diagnostickými prístrojmi a postupy pre diagnostiku zdroja poruchy alebo úniku chladiva aj sadami na ich opravu.

Pravidelne preškoľovanie personál je zárukou, že odídete s plne funkčným systémom a budete sa k nám radi vracať na pravidelnú údržbu.

Vyberte si jednu z viac ako 20 predajní BestDrive, poskytujúcich servis klimatizácie alebo sa môžete OBJEDNAŤ ONLINE.

Naše služby / Nami ponúkané servisné služby